Jak zrobić wzmacniacze papierowe do Iphone’a?

W dzisiejszych czasach wielu z nas przechowuje ulubione utwory na swoich telefonach. Ty również posiadasz sporą kolekcję piosenek na swoim Iphone i chciałbyś słuchać ich nie tylko poprzez słuchawki, ale również na głos. Podpowiadamy ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu dźwięk z Iphona będzie bardziej donośny i wyraźny.

Możesz samodzielnie wykonać papierowe wzmacniacze, które doskonale spełniają swoją rolę. Przekonaj się jakie to łatwe.

Jak zrobić wzmacniacze papierowe do Iphone’a?

Czego będziemy potrzebować?

Aby wykonać papierowe wzmacniacze do Iphona nie potrzebujemy wiele. Potrzebna będzie nam jedynie rolka po papierze, jednorazowe, papierowe kubki oraz nożyczki. Nie potrzebujemy nawet kleju. Dzięki temu ze stworzeniem takiego gadżetu poradzą sobie nawet najmłodsi.

Krok po kroku

Zaczynamy od rolki po papierze toaletowym. Będzie ona miejscem, w który wkładamy swój telefon, dlatego też musimy wykonać w niej nacięcie o szerokości podstawy Iphone’a. Będzie nam znacznie łatwiej jeśli wcześniej narysujemy jej kształt ołówkiem na rolce.

Kolejny krok to wycięcie otworów w papierowych kubkach. Powinny mieć średnicę rolki po papierze, ponieważ to właśnie ją musimy w nich umieścić.Jeśli dobrze wymierzymy średnicę otworów rurka bez problemu zmieści się w kubkach a jednocześnie nie wysunie. Dzięki temu naprawdę nie będziemy potrzebować żadnego kleju.

Nasz wzmacniacz jest już praktycznie gotowy. Jeśli nie wierzysz umieść w nim swój telefon i znajdź ulubioną muzykę. Włącz odtwarzacz i gotowe. Z pewnością przekonasz się, że muzyka jest znacznie głośniejsza i wyraźniejsza niż z samych tylko głośników. Wszystko to dzięki kubkom, które sprawiają, że dźwięk lepiej się rozchodzi.

Jeśli chcesz możesz dodatkowo ozdobić swój papierowy wzmacniacz poprzez oklejenie go kolorowym papierem lub pomalowaniem farbami. Sprawi to, że będzie prezentował się lepiej i z powodzeniem może leżeć na półce w Twoim pokoju.

Jak więc widać, stworzenie wzmacniacza do Iphona nie jest trudne. Nie zajmie nam też więcej niż kilkanaście minut. Jeśli więc uwielbiasz słuchać muzyki ze swojego telefonu a słuchawki nie zawsze wystarczają, lub też chcesz podzielić się z kimś ulubionym kawałkiem taki papierowy gadżet z pewnością okaże się przydatny.

Warto również wspomnieć o tym, że taki papierowy wzmacniacz to doskonała alternatywa dla przenośnych głośników do Iphone’a, które jak wiadomo kosztują naprawdę niemało. Nie ma więc sensu przepłacanie za nie. O wiele lepiej poświęcić chwilę czasu i stworzyć coś samodzielnie. Tym bardziej, że jest to praktycznie darmowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here