ITH poszerza ofertę kolokacyjną dla przedsiębiorstw w Polsce

W pierwszych miesiącach 2023 roku ITH dynamicznie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, dodając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te harmonijnie uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje efektywne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Poszerzenie naszej oferty kolokacji pozwala na lepsze zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które poszukują optymalnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Proponujemy elastyczne usługi, które umożliwiają korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — twoje wsparcie w dziedzinie usług ICT

Jako kompleksowy dostawca usług ICT dla biznesu, ITH zapewnia klientom szeroką gamę usług, takich jak Internet biznesowy, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonia oraz hosting domen. Firma działa na terenie całej Polski, z głównymi węzłami sieciowymi w miastach takich jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Niko Bałazy i Jakub Jedynak, założyciele ITH, mają swoje korzenie w Krakowie i wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Razem stworzyli również platformę hostingową Kru.pl. Wsparcie finansowe, którego udzielił im krakowski fundusz B Capital ASI oraz znany warszawski przedsiębiorca, pozwoliło na przeprowadzenie dwóch rund inwestycyjnych, które zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy i poszerzeniem oferty.

Warto podkreślić, że żaden z klientów, którzy testowali usługi ITH przez rok, nie zrezygnował z oferty, co dowodzi o wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług.

ITH — partner IT, który umożliwia skalowalność i elastyczność w Twoim biznesie

ITH to renomowana firma IT w Polsce, która współpracuje z ponad 10 000 klientów, w tym z takimi jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games. Szeroka oferta firmy obejmuje tworzenie instalacji sieciowych oraz dostarczanie dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku i centra handlowe ATUT w całym kraju.

ITH wprowadza nowatorski projekt ITH Ready, mający na celu podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele oraz zarządcy budynków mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z łącza podstawowego i awaryjnego.

Firma ITH oferuje kompleksową obsługę IT, a jej usługi obejmują:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: głównym celem firmy jest elastyczność oraz dostosowywanie się do potrzeb rynku biznesowego.

Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy, z możliwością wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi rywalizować.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki mieszczą się w Warszawie i Krakowie. W planach długoterminowych ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here