Futerały do iPhone 14 Pro

0
189

Być może zadajesz sobie pytanie po co Ci etui ochronne do Apple iPhone 14 Pro? W jakim celu zakładać na obudowę cokolwiek co będzie ją zasłaniać? Zapewne posiadasz telefon nie po to, by leżał na półce a do użytkowania na co dzień. Chowasz do do plecaka, torebki, kieszeni, kładziesz na siedzeniu w samochodzie, na biurku itp. Wszystko to może spowodować zarysowania, niewielkie uszkodzenia czy zabrudzenie urządzenia. Właśnie w tym celu warto zdecydować się na zakup etui ochronnego do Apple iPhone 14 Pro. Pokrowce do tego modelu to nie tylko zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia smartfona ale także stylowy design i ciekawe funkcjonalności.

Futerały do iPhone 14 Pro w skrócie można podzielić na nakładki na tył i etui z klapką. Oczywiście w każdej z tych kategorii znajdziesz mnóstwo interesujących propozycji.

Nakładki na tył zazwyczaj wykonane są z elastycznego materiału, który odpowiednio dopasowuje się do kształtu telefonu nie zmieniając znacząco wymiarów jego obudowy. Telefon wygodnie trzyma się w dłoni i masz niczym nieograniczony dostęp do wyświetlacza. Znajdziesz wśród nich przeźroczyste etui, które nie będą zakrywać oryginalnego wyglądu iPhone 14 Pro. Duża część z tych pokrowców posiada także wycięcie na „jabłko”. Bogata gama kolorystyczna umożliwi Ci dobranie oprawki na iPhone 14 Pro zgodną z Twoim indywidualnym stylem. Możesz zdecydować się na nakładkę jednokolorową, etui matowe, brokatowy case, etui pancerne, oprawkę z podstawkę, case z kieszonką, obudowę z ringiem, etui MagSafe i wreszcie oryginalne nakładki takich marek jak Guess, Karl Lagerfeld czy Spigen.

Etui z klapką do iPhone 14 Pro

Etui z klapką do iPhone 14 Pro będą zabezpieczać nie tylko jego boki i tył ale także wyświetlacz. Korzystając z zamykanego pokrowca możesz korzystać także z jego wygodnych funkcjonalności. Większość kabur posiada kieszonki na karty, dokumenty i banknoty – nie musisz więc mieć przy sobie całego portfela. Wystarczy Ci etui portfelowe i wszystko będziesz mieć w jednym miejscu. Pokrowce książeczkowe mogą także zastąpić podstawkę do telefonu. Również tutaj dostępne są etui wspierające korzystanie z funkcji MagSafe. Możesz się zdecydować na eleganckie kabury skórzane bądź bardziej nietuzinkowe pokrowce ze wzorem bądź wyjątkowej kolorystyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here