Tanie domeny

Wiele młodych osób bardzo często myśli o spróbowaniu swoich sił w branży e-commerce. Branża handlu internetowego staje się coraz bardziej popularna na świecie, a w naszym kraju wartość rynku e-commerce została wyceniona na około 40 miliardów złotych, co sprawia, że zainteresowanie tym tematem nieustannie rośnie.

Sklepy internetowe są popularne zwłaszcza wśród młodych przedsiębiorców, ponieważ młodsi ludzie bardzo często lepiej radzą sobie z wieloma technicznymi kwestiami z zakresu obsługi komputera i tworzenia stron internetowych. Ponadto prowadzenie sklepu internetowego ma bardzo wiele zalet, które sprawiają że jest to o wiele lepsze rozwiązanie, niż klasyczny, stacjonarny sklep.

Największą zaletą jest szerszy zakres usług, które możemy świadczyć przy pomocy takiego sklepu. Jeśli na przykład jesteśmy ekspertami w jakiejś dziedzinie i chcemy komuś sprzedawać wiedzę, to za pośrednictwem sklepu internetowego możemy sprzedawać na przykład szkolenia w formie wideo. W przypadku stacjonarnego sklepu, coś takiego może być niesamowicie trudne do wykonania. Ponadto sklepy internetowe cechuje praktycznie brak jakichkolwiek formalności, a co za tym idzie, takich sklepów możemy prowadzić kilka lub kilkanaście bez żadnego problemu. Niestety, posiadanie sklepu internetowego wiąże się z koniecznością stworzenia własnej strony internetowej.

Domeny internetowe

W celu stworzenia własnej strony internetowej musimy zarejestrować domenę, oraz zakupić hosting. Wiele osób bardzo często zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku są tanie domeny na kru.pl. Jest to serwis, który oferuje wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia strony, takie jak domeny, hosting czy certyfikaty SSL. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest bardzo tania, ponieważ koszt domeny z rozszerzeniem .pl rozpoczyna się już od 9.89 zł za rok. W porównaniu z ofertą konkurencji, jest to bardzo atrakcyjna cena. Ponadto serwis posiada bardzo ciekawą ofertę hostingową, dlatego uważam że warto odwiedzić tę stronę, jeśli planujemy stworzenie swojej własnej strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here