Nie przepadasz za stylizacją włosów z użyciem suszarki i lokówki? Masz trudności z uzyskaniem idealnego efektu? W takim przypadku warto zaopatrzyć się w nowe urządzenie – suszarko-lokówkę. Z nią można przygotować świetną fryzurę bez wysiłku!

Kręcenie włosów na szczotce lub z użyciem zwykłej lokówki nie jest proste. Wiele kobiet ma z tym duże trudności. Nie musisz jednak godzić się z tym, że już nigdy nie uda ci się podkręcić włosów do boba, unieść włosy od nasady albo przyszykować łagodnych fal. W modelowaniu pomoże ci suszarko-lokówka.

Suszarko-lokówki to urządzenia, które przeznaczone są do jednoczesnego suszenia oraz modelowania włosów. Mają podłużny kształt i są zakończone ażurową szczotką. Szczotka jest obrotowa, dlatego nie musimy kręcić urządzeniem, aby ułożyć włosy. Wystarczy pozwolić nawijać mu włosy na szczotkę!

Jeśli także interesuje cię tania i dobra suszarko-lokówka, nie musisz wcale przeznaczać na jej zakup wysokiej sumy. Urządzenia tego rodzaju można zakupić już w cenie około 100-150 złotych. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Przede wszystkim urządzenie powinno być wykonane solidnie i powinno posiadać dobrą moc. Dzięki temu będzie mogło stylizować włosy skutecznie i posłuży nam na długi czas. Także warto zwrócić uwagę na końcówki znajdujące się w zestawie – najlepiej, aby było ich kilka, ponieważ wtedy możemy dopasować je do efektu, jaki chcemy uzyskać. Grubsza szczotka sprawdzi się przy podnoszeniu włosów u nasady i tworzeniu miękkich, grubych fal, z kolei ta o mniejszym przekroju do mocniej skręconych loków.

Warto też zwrócić uwagę na dostępne temperatury stylizacji – warto pamiętać o tym, że dzięki niższej temperaturze będzie można ochronić włosy przed zniszczeniem. Najlepiej, aby urządzenie było też poręczne i w miarę lekkie – to pozwoli na łatwiejsze stworzenie doskonałej fryzury.

Korzystanie z suszarko-lokówki wymaga wprawy, dlatego warto dać sobie czas na to, aby poznać ją bliżej. Za pierwszym razem przygotowanie fryzury może być trochę trudniejsze, ale wystarczy parę prób, aby zauważyć dużą różnicę w wygodzie, łatwości i szybkości stylizacji włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here