PDF Editor - skuteczne narzędzie do edycji, konwertowania i tworzenia plików

Z pewnością każdy, kto miał do czynienia z plikami PDF, wie, że edycja dokumentu skompresowanego do tego formatu nie jest tak łatwa, jak np. zmiany w plikach Worda. Większość popularnych programów dostępnych na naszych komputerach jest w stanie jedynie wyświetlać zawartość plików PDF. A co w przypadku gdy zdecydujemy się na jakiekolwiek zmiany, które są raczej naturalnym wynikiem pracy na dokumentach? Wtedy z pomocą przychodzi program PDF editor, czyli kompleksowe narzędzie, które nie tylko pozwoli ingerować w treść dokumentów z rozszerzeniem PDF, ale także zapisywać i kompresować pliki do innych formatów.

Zastosowanie narzędzia

Edytor PDF pozwoli zarówno na pracę na już zapisanych plikach, ale także na tworzenie ich od zera. Dzięki niemu z łatwością ustawimy:

  • rozmiar czcionki
  • styl
  • rozmiar grafiki
  • zastosowany format
  • interlinie
  • kolejność stron
  • stopki
  • hiperłącza

Tak wymieniać można by jeszcze długo, jednak podsumowując zastosowanie PDF editor, z pewnością można powiedzieć, że jest to program, z pomocą którego można zrobić wszystko. Idealnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i zaawansowanej pracy w biurze, gdzie z obrotem dokumentami w formacie pdf ma się do czynienia każdego dnia. Program działa na większości popularnych systemów tj. Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista. Warto dodać, że program można kupić w dwóch wersjach 64- i 32-bitowej. Dodatkowo nabywając licencję raz, jej ważność zachowana pozostaje bezterminowo.

PDF editor – funkcje

PDF editor to przede wszystkim niezwykle zaawansowane narzędzie tekstowe, dzięki któremu dodamy lub usuniemy tekst w dokumencie, a nawet zmienimy go w tym już skompresowanym pliku. Program umożliwia dodawanie zdjęć, grafik, wykresów, podkreśleń itd. Warto zwrócić uwagę na zaawansowany system dodawania komentarzy, co będzie szczególnie użyteczne dla wszystkich, którzy wykorzystują pliki do bardziej zaawansowanych celów. Warto zwrócić uwagę na możliwość szyfrowania i deszyfrowania plików, co będzie ważne dla firm, które obracają danymi poufnymi.

PDF editor od Vebo

Rewolucyjne narzędzie od renomowanego producenta oprogramowania CAD-KAS Kassler sprawia, że edycja plików PDF staje się szybka i bezproblemowa. Z pewnością jest to program, którego nie powinno zabraknąć w żadnym biurze. Dostawca oprogramowania przygotował specjalne licencje, dzięki którym program w przystępnej cenie uda się kupić zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, które potrzebują licencji na wiele komputerów. Kupując PDF editor za pośrednictwem sklepu Vebo.pl, masz pewność, że otrzymasz pełną wersję oprogramowania wraz z legalną licencją użytkowania. Program dostępny jest pod linkiem https://www.vebo.pl/pdf-editor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here