iphone
fot: pixabay.com

Telefony jakich obecnie używany, mają bardzo mało wspólnego z telefonami komórkowymi, które jako pierwsze pojawiły się na naszym rynku. Zmienił się zarówno ich wygląd, który przeszedł ewolucję od obłych kształtów zbliżonych bardziej do etui na okulary lub piórnik sporych rozmiarów.

Zobacz też: http://trzypion.pl/jak-ustawic-dzwonek-w-iphone/

Wielofunkcyjny Iphone

Obecne smartfony, bo takie sformułowania lepiej jest użyć mają płaskie kształty i zachwycają swoich użytkowników mnogością funkcji. Wyznacznikiem,  decydującym o zakupie jest obecnie procesor, byle mocniejszy, aparat fotograficzny z jak największą liczą megapikseli i jak najlepszym zoomem cyfrowym.

Jeszcze kilka lat temu zapewne przy zakupie tzw. komórki, każdy zapytałby sprzedawcę jak długo nasz telefon wytrzyma na jednym ładowaniu?  Teraz jest to praktycznie bez znaczenia. W dobie tzw. Power banków nasz telefon zyskuje do kilku kolejnych cykli ładowania. Sama żywotność baterii wynosi zazwyczaj jeden dzień. Również nasze użytkowanie telefonu sprowadza się teraz do przeglądania stron internetowych, używania nawigacji lub do słuchania muzyki. 

Na naszych smartfonach skutecznie możemy prowadzić telekonferencji na skype, odczytywać dokumenty zapisane w PDF, World, lub Excel. Tak więc przy zainstalowaniu kilku popularnych aplikacji z pakietu office możemy zamienić telefon w mobilne centrum dowodzenia i w pełni sprawne urządzenie do pracy.

Zmiana ustawień w systemie

Obecnie na rynku smartfonów prym wiodą dwa systemy operacyjne. Android, znany szczególnie z telefonów marki Samsung, Motorola i wielu innych np. koreańskich marek. System android daje większą swobodę odnośnie instalacji nowych aplikacji jak również zmiany ustawień również w dziedzinie ustawiania dźwięków. 

Po drugiej stronie mamy równie popularny system IOS, instalowany w  urządzeniach marki Apple. Każdy popularny iphone jest obsługiwany właśnie przez ten system. IOS to system, który  dla wielu użytkowników jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa. Zapewne  jest też mniej atakowany przez wirusy pisane typowo pod aplikacje mobilne. System też jednak posiada swoje ograniczenia.

Dzwonki z jakich możemy korzystać to te, które producent przygtował dla danego modelu iphonea. Można je zmieniać i wybierać z poziomu, ustawienia i dźwięki, niestety nie można zainstalować własnych ulubionych piosenek, które zapewne bez problemu będą mogły być użyte przez użytkowników androida.

Przeczytaj też: http://www.zdrowienatopie.pl/owulacja-po-czym-rozpoznac-te-dni/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here