Etykieta na piwo o tematyce weselnej - jak ją zaprojektować

Etykiety piwne nie tylko muszą być swoistą przestrzenią marketingową. Można je też zaprojektować w sposób indywidualny i okolicznościowy. Zwłaszcza, że istnieje wiele różnych okazji, których znaczenie mogłyby one podkreślić. Jedną z nich jest oczywiście wesele.

Imiona nowożeńców – prosty pomysł na etykietę

Weselne etykiety na piwo mogą przedstawiać imiona obydwu nowożeńców. Jest to sprawdzona praktyka, ale jej potencjał wydaje się nadal nieodkrytym. Zwłaszcza, że istnieje wiele różnych motywów graficznych, które mogłyby symbolizować ten niezwykły dzień, oczywiście w odniesieniu do imion Pani i Pana Młodych. O jakiej symbolice mowa?

Standardem są obrączki, ale wspomniane imiona można też połączyć z motywem gołąbków, serca lub innymi przymiotami miłości. Bardziej ekskluzywnym pomysłem jest wprowadzenie zdjęć Pani i Pana Młodych, choć oczywiście warto pamiętać o zgodzie samych zainteresowanych. Motyw graficzny – dzięki nowoczesnej technice – będzie bardzo wyrazisty i bogaty w kolory.

Nazwa ma znaczenie

Etykiety na piwo powinny zawierać jakąś ciekawą nazwę „wyrobu”. Jeśli ma być to etykieta o tematyce ślubnej, istotne jest nie tylko wymyślenie ciekawego hasła, lecz również… utrzymanie dobrego smaku. „Ślubny Full”, „Zdrowie Państwo Młodzi” itd. to tylko niektóre propozycje ciekawych nazw, które mogą pojawić się na w/w etykietach.

Oczywiście sama nazwa to nie wszystko. Liczy się również jej atrakcyjne przedstawienie. Jeśli Państwo Młodzi przejawiają zainteresowanie konkretną tematyką (np. są pasjonatami latania, pływania lub innych aktywności sportowych), można to odnieść również do graficznego przedstawienia nazwy. Oczywiście zaimplementować można również ciekawy wierszyk np. samej uroczystości i Państwa Młodych.

Kilka słów na temat kształtu

Weselne etykiety na piwo mogą mieć dowolny kształt. Firmy realizujące usługi z zakresu ich projektowania i drukowania, korzystają najczęściej z laserowych narzędzi tnących. Dzięki temu proces cięcia etykiet jest dużo łatwiejszy i nie ogranicza się wyłącznie do tradycyjnych, prostokątnych modelu.

Jak zamówić takie etykiety? Istnieje wiele firm, które – poprzez internetowe formularze – umożliwiają złożenie zamówienia w określonej ilości i wybranych parametrach. Wycena takiego projektu jest najczęściej indywidualna i zależy od wielu zmiennych.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here