rachunek IBAN

Prowadzisz firmę i zdarza Ci się czasem otrzymać zlecenie z zagranicy? Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób wówczas otrzymać przelew w obcej walucie, tak aby bank nie zabrał Ci wysokiej marży? A może pracujesz w krajach Europy Zachodniej i wysyłasz pieniądze do domu? Chciałbyś aby Twoi bliscy otrzymali od razu przelew w walucie rodzimej, w złotych polskich, i to bez zbędnych dużych bankowych prowizji? Jest dla Ciebie rozwiązanie!

Rachunek IBAN 

Możesz założyć konto, na które będziesz mógł przyjmować wpłaty z zagranicy.  Po jego założeniu otrzymasz swój własny rachunek IBAN — rachunek bankowy służący do odbierania przelewów walutowych. Co więcej, w przypadku takich rachunków waluta po bardzo korzystnym kursie zostanie od razu przeliczona na Twoją walutę rodzimą w polskich złotych, dzięki czemu oszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Koszt otwarcia rachunku IBAN  bardzo często jest zupełnie darmowy. Dzięki temu posiadasz także stały i bezpłatny dostęp do swojego portfela walutowego.  W przypadku takich kont zazwyczaj nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za posiadanie konta.

Warto porównać ofertę kilka różnych kont bankowych IBAN. Zdarza się bowiem, że banki niestety pobierają duże prowizje od przelewów, sięgające nawet do 10% transferowanej kwoty. Warto oszczędzić na kosztach transakcyjnych. Rachunki walutowe możesz otworzyć w polskich złotych, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich, euro, koronach norweskich jak i frankach szwajcarskich. Dostępne są cztery różne pakiety rachunków (silver, gold, platinium i prestige), różniące się od siebie parametrami. Warto wybrać to, które będzie dla Was najatrakcyjniejsze.

Karta Wielowalutowa 

Karta wielowalutowa jest rozwiązaniem niemal wszystkich problemów związanych z płatnościami różnymi walutami! Warto przyjrzeć się ofercie Igoriacard.pl – w swojej ofercie mają oni bowiem kartę wielowalutową, pozwalającą na operowanie jednocześnie stu sześćdziesięcioma walutami! Bez problemu możesz więc dostawać pieniądze w różnych walutach na swoje konto, a potem korzystać z nich swobodnie! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here