5 zastosowań małej lodówki, o których prawdopodobnie nie wiesz

0
2440

Małe lodówki są świetne do małych kuchni, kawalerek, ale także jako specjalne miejsce do przechowywania lodu w pobliżu domowego barku. A to tylko niektóre z ich zastosowań.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem małej lodówki z pewnością wiesz, ile korzyści może przynieść taki zakup. Nie każdy z nas potrzebuje dużej chłodziarko-zamrażarki w swojej kuchni. Czasami wystarczy zamontować małą lodówkę, np. z kolekcji marki Liebherr http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/male-lodowki/. Takie urządzenie pozwoli przechowywać mniejsze ilości produktów spożywczych przydatnych na co dzień (zazwyczaj mają pojemność od 85 do nawet 250 l). Dowiedz się, w jakich sytuacjach sprawdzi się zakup małej lodówki.

1. Dla osób jedzących głównie na mieście

Współcześnie coraz więcej osób stołuje się na mieście, zwłaszcza mieszkańcy dużych aglomeracji. Jeśli mieszkacie we dwoje lub mieszkasz samotnie, czasami po prostu nie opłaca się gotować obiadów – dużo taniej jest zjeść coś w restauracji czy barze w drodze z pracy.

Mała lodówka w kuchni będzie idealnym wyborem – nie tylko nie zajmie dużo miejsca w zabudowie kuchennej, ale dodatkowo schowasz w niej wszystkie niezbędne produkty spożywcze, które każdy z nas ma w kuchni (np. mleko do kawy, jogurty, owoce, dania express itd.).

2. Dla właścicieli małych mieszkań i kawalerek

Mała lodówka sprawdzi się w przypadku małych mieszkań i kawalerek z oczywistych powodów – zmieści się w malutkiej kuchni i nie przytłoczy wnętrza. Wręcz przeciwnie – taka mała lodówka do zabudowy schowana w ciągu szafek optycznie powiększy kuchnię, co będzie znakomicie wyglądać w niewielkich mieszkaniach. To także dobra opcja dla właścicieli mieszkań na wynajem, np. dla studentów.

3. Do domku letniskowego i kampera

Zakup małej lodówki to także dobre rozwiązanie dla osób posiadających domek letniskowy czy kampera, z których korzystamy sezonowo wiosną i latem. Tu nie potrzebujemy przecież dużej rodzinnej chłodziarko-zamrażarki. Mała lodówka w zupełności wystarczy do przechowywania produktów spożywczych potrzebnych na działce do urządzenia grilla czy garden party, a przy tym nie będzie pobierać dużo prądu. Można ją także swobodnie odłączyć na zimę.

4. Dla posiadaczy barku w salonu

Kto jeszcze powinien rozważyć zakup małej lodówki? Na przykład osoby posiadające własny barek w domowym salonie. Takie niewielkie i eleganckie urządzenia przyda się do przechowywania miniprzekąsek, lodu i składników na drinki. Wybierając małą lodówkę w wersji do zabudowy pięknie wpasujemy ją w zabudowę salonową.

5. Do biura

Lodówka o niewielkiej pojemności to znakomity zakup do biura. Ma akurat taką pojemność, aby przechować produkty typu mleko do kawy dla pracowników czy własne lunch-boxy. Przy tym pobiera niewiele prądu, co pozwala zaoszczędzić na opłatach za prowadzenie biura. Interesujący wybór wielu modeli małych lodówek znajdziesz m.in. na stronie marki Liebherr: http://liebherr.aged.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here