Jakie biurko kupić dla największej wygody pracy?

0
Jakie biurko kupić dla największej wygody pracy?
Źródło: www.fly-desk.com

Wszyscy znamy problemy wynikające z pracy przy biurku – niedopasowane krzesło, zła wysokość biurka, trudny dostęp do potrzebnych narzędzi, konieczność schylania się, żeby mieć dostęp do gniazdka elektrycznego. Produktem, które jest w stanie rozwiązać wszystkie te problemy jest biurko z regulacją wysokości ze sklepu fly-desk.com.

Jakie biurko z elektryczną regulacją wysokości kupić i czym tak naprawdę są te produkty?

Działanie tych biurek polega na możliwości regulacji ich wysokości bez potrzeby rozkręcania i wymiany części. Jedyne co należy zrobić to nacisnąć przycisk, a biurko zacznie automatycznie regulować swoją wysokość. Oprócz tego, takie biurka posiadają szereg ułatwień i funkcji, które pomogą nam dobrze zorganizować pracę i znacznie zwiększą wygodę.

Biurka posiadają system zapamiętywania wysokości, polega to na tym, że możemy zapisać sobie najczęściej używane konfiguracje i przełączać pomiędzy nimi za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Dodatkowo, biurka mają też specjalne miejsca na organizowanie kabli, wbudowane ładowarki indukcyjne czy też specjalne systemy bezpieczeństwa – zapobiegające kolizji biurka z innymi meblami lub przedmiotami.

Aby jeszcze bardziej dopasować biurko do swoich potrzeb, przed zakupem każdy ma możliwość zdecydowania o wielkości blatu, czy jego kolorze, tak aby możliwie jak najdokładniej spełniało ono wszystkie nasze potrzeby. Biurka te są świetnym rozwiązaniem dla ludzi, których warunki pracy często się zmieniają, lub dla biur w których wiele osób pracuje na zmianę przy jednym stanowisku.

Jak widać, wybór produktów jest naprawdę duży, a biurka posiadają bardzo wiele możliwości personalizacji, żeby jak najlepiej dopasować się do użytkownika. Nawet jeżeli potrzebne nam jest biurko elektryczne do pracy na stojąco, opisane wyżej produkty świetnie sprawdzą się w tej roli, nie potrzebują żadnych dodatkowych działań, by móc dostosować je do swoich potrzeb. Wszystko rozwiązane jest w sposób elektroniczny, aby były jak najłatwiejsze w użyciu a przy tym praktyczne i użyteczne.

Seria Samsung Galaxy A – co oferuje i dla kogo jest dedykowana?

0
Seria Samsung Galaxy A - co oferuje i dla kogo jest dedykowana?

Smartfony Samsung Galaxy A zyskały dużą popularność w Polsce, mimo że nie są to urządzenia z najwyższej półki koreańskiego producenta. Zachęcamy do lektury, jeśli szukasz smartfona o wielu możliwościach, ale w rozsądnej cenie.

O czym pamiętać, wybierając drukarkę?

0
O czym pamiętać, wybierając drukarkę?

Drukarki są urządzeniami niezwykle przydatnymi zarówno w firmach i instytucjach, jak i w prywatnych domach. Umożliwiają one szybki wydruk dokumentów, rachunków, ale też zdjęć z rodzinnych uroczystości czy wspomnień z wakacji. Jak wybrać urządzenie, które w najlepszy sposób zaspokoi potrzeby użytkowników?

Wybór zgodny z potrzebami

Podczas wyboru drukarki użytkownicy zazwyczaj kierują się kilkoma aspektami. Dla jednych istotną rolę odegra marka urządzenia, inni zwracają uwagę na dodatkowe funkcjonalności, są też tacy, dla których ważny jest wygląd zewnętrzny. Niemal dla wszystkich istotne jest jednak kryterium ceny, choć najczęściej jest ono brane pod uwagę jedynie podczas zakupu, tymczasem warto też przeanalizować koszty późniejszej eksploatacji. Każdy świadomy wybór powinien zostać poprzedzony analizą potrzeb i sposobu późniejszej eksploatacji, dzięki temu możliwy będzie optymalny dobór sprzętu, zarówno pod kątem wydajności, jak i kosztów.

Rynkową palmę pierwszeństwa dzierżą drukarki atramentowe. Nie tylko nie tracą one na popularności, ale w ostatnich latach skutecznie wypierają urządzenia pracujące w technologii laserowej. Dzieje się tak za sprawą znacznego wzrostu wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na energię – w tej dziedzinie atramentówki potrafią być o 90% oszczędniejsze od swojej laserowej konkurencji. Duże znaczenie ma również jakość wydruków, obecnie zakup urządzenia reprodukującego fotorealistyczne obrazy nie stanowi już żadnego wyzwania. Szerokie spektrum zastosowań jest domeną urządzeń wielofunkcyjnych łączących w jednej obudowie cechy drukarki, kopiarki i skanera. Charakteryzują się one prostą obsługą i zwartą konstrukcją, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca na biurku.

Wygoda i oszczędność

Ważną kwestią jest sposób komunikacji. Tradycyjne połączenie kablowe coraz częściej zostaje zastąpione bezprzewodowym protokołem wifi. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla użytkownika, drukarka nie musi już stać w pobliżu komputera, można ją ustawić w jakimkolwiek miejscu, o ile tylko znajduje się ono w zasięgu sieci. Równie istotna jest w tej sytuacji możliwość drukowania z dowolnego źródła bez potrzeby wcześniejszego podłączania przewodów. Biorąc pod uwagę niewielki koszt zakupu urządzenia, które jednocześnie pozwoli na wydrukowanie plików cyfrowych, jak i zarchwizowanie już istniejących dokumentów, a wszystko to w sposób szybki i prosty, trudno się dziwić rosnącej popularności urządzeń wielofunkcyjnych.

Jednak zakup drukarki to nie jedyny wydatek, o czym boleśnie przekonują się osoby kupujące najtańsze modele. Prędzej czy później pojawi się konieczność wymiany tuszy, a ich cena potrafi być zbliżona do ceny samego urządzenia. Nic w tym dziwnego, producenci czerpią przecież duże zyski nie z jednostkowej sprzedaży, lecz z późniejszego dostarczania materiałów eksploatacyjnych. Można oczywiście ryzykować ponowne napełnienie kartridży, można też skusić się na najtańsze zamienniki. Przesadna oszczędność jednak nie popłaca, skutkuje bowiem znacznym pogorszeniem jakości wydruków, a nierzadko także skróceniem żywotności drukarki. Jeśli decydujemy się na zamienniki, to powinny one pochodzić od renomowanych producentów i nie ustępować oryginalnym materiałom. Szeroki wybór znajdziemy na stronie Magusz.com.pl. Skorzystanie z oferty doświadczonego sklepu pozwoli osiągnąć znaczącą optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Monitory OLED i LCD – poznaj ich zalety i wady

0
Monitory OLED i LCD - poznaj ich zalety i wady

Technologia cały czas się prężnie rozwija, przez co powstaje coraz więcej najróżniejszych urządzeń mających za zadanie ułatwić i uprzyjemnić nam życie. W niemalże każdym domu nie może zabraknąć telewizora/monitora, najlepiej z jak największą przekątną ekranu. Obecnie można poczuć się jak w kinie w swoim domowym zaciszu.

Komputery poleasingowe

0
Komputery poleasingowe

Zakup komputera dość często wiąże się z całkiem dużym wydatkiem szczególnie jeśli chcemy dostać sprzęt z wyższej półki. Na dobrze wyposażony zestaw komputerowy należy wydać co najmniej 3 tysiące złotych, a dostępne są także droższe zestawy. Świetną alternatywą dla absolutnie nowego komputera są modele poleasingowe, których największą zaletą jest bez wątpienia cena.

Czym są komputery poleasingowe?

Komputery poleasingowe to nic innego jak sprzęt odkupiony od dużych firm, które wykorzystywane były do pracy. Po okresie leasingowym określonym w warunkach umowy sprzęt jest zwracany do producenta, a następnie odnawiany oraz sprzedawany do prywatnych użytkowników.  Tego typu sprzęt nie jest przeważnie szczególnie eksploatowany, a zazwyczaj wykorzystywany był do prac typowo biurowych. Można więc zakładać, że komputery przez okres leasingu przez firmy nie były mocno wykorzystywane.

Czy warto kupić komputer poleasingowy ?

Jednym z pytań, które warto sobie na wstępie zadać jest: czy warto kupować używany sprzęt komputerowy? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa. Chcąc zakupić poleasingowy sprzęt warto udać się do serwisu z osobą zaznajomioną z technologią komputerową. Jednakże bez najmniejszego problemu można odnaleźć konfiguracje, które sprawdzą się nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Baczną uwagę należy zwrócić na to jakie podzespoły posiada komputer – to one mają tak naprawdę decydujący wpływ na działanie sprzętu.

Na jakie podzespoły zwrócić uwagę kupując komputery poleasingowe?

Pierwszym, a zarazem kluczowym podzespołem, który ma największy wpływ na wydajność jest procesor. Stanowi on rdzeń oraz serce całego komputera i odpowiedzialny jest za wykonywanie wszelkiej maści operacji zlecanych przez użytkownika. Czym musi cechować się wydajna jednostka? Przede wszystkim odpowiednią ilością rdzeni, która nie powinna być mniejsza niż 4.

Nie bez znaczenia jest również taktowanie zegara, które z reguły nie może być mniejsze niż 3-3,5 GHz. Szczególnie pożądaną właściwością w procesorach jest wielowątkowość, gdzie liczba rdzeni widziana przez komputer zostaje podwojona. Naturalnie im wyżej wymienione cechy procesora są wyższe tym lepiej dla wydajności zestawu.

Kolejnym elementem, na który trzeba koniecznie spojrzeć jest pamięć operacyjna RAM, która odpowiada za przechowywanie aktualnie wykorzystywanych programów. Dotyczy to także samego systemu operacyjnego. Ilość owej pamięci nie może być mniejsza niż 8 GB. Taka liczba jest optymalna dla poprawnego działania komputera. Istotny jest również rodzaj pamięci. Najlepszą wydajność oferują modele DDR4 jednak w sprzęcie poleasingowym dość trudno takowy dostać. W dalszym ciągu poprawnie spisują się pamięci DDR3, a są w dodatku znacznie tańsze.

Sprzęt komputerowy poleasingowy

Następnym z aspektów jest dysk twardy HDD, a konkretniej jego pojemność. Warto celować przede wszystkim w te pojemniejsze modele 500 GB bądź 1 TB. Taka ilość pozwala przechowywać dużą ilość plików. Świetnym dodatkiem, który czasami spotykany jest w komputerach poleasingowych jest szybki dysk SSD, który znacznie usprawnia działanie zainstalowanych aplikacji czy gier.

W komputerach dość rzadko można spotkać dedykowaną kartę graficzną, która zazwyczaj w firmowym sprzęcie nie jest potrzebna. Ten podzespołów jest szczególnie ważny w przypadku gier komputerowych. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie by dokupić kartę oddzielnie- używaną bądź nową. Chcąc cieszyć się grami na wysokim poziomie należy przeznaczyć na ten element około 500-1000 złotych w zależności od potrzeb oraz specyfikacji samej karty graficznej.

Podsumowanie

Podsumowując, zakup komputera poleasingowego jest świetną alternatywą dla osób, które mają ograniczony budżet, a potrzebują komputera. Idąc do serwisu warto zwrócić uwagę na wyżej wymienione podzespoły, od których w największej mierze zależna jest wydajność. Ponadto dobrze jest się dopytać o ewentualny zwrot sprzętu czy gwarancję rozruchową, co może być przydatne w momencie jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Telefony Huawei – jakie etui spisze się najlepiej?

0
Telefony Huawei – jakie etui spisze się najlepiej?

Przeglądając różne, dostępne na rynku etui Huawei p20, można natknąć się na wiele, bardzo interesujących propozycji. Nie ulega wątpliwości, że wygodny i wytrzymały pokrowiec na telefon jest w dzisiejszych czasach nabytkiem praktycznie obowiązkowym, aczkolwiek wybór stosownego akcesorium może okazać się wyjątkowo trudny. Jeśli jest się w tych kwestiach laikiem, lub po prostu nie jest się pewnym tego, czego oczekuje się po obudowach na telefon, warto jest pokierować się kilkoma, uniwersalnymi wyznacznikami dobrego etui Huawei p20. Co wlicza się w ten złote zasady?

Wygląd pokrowca a jego cena – czy istnieje tu związek?

Jedną z pierwszych rzeczy, na jaką zwraca uwagę klient podczas zakupu etui Huawei p20, jest sam wygląd danego akcesorium. Wybór jest tu bardzo duży, dlatego każdy z pewnością znajdzie produkt dopasowany do własnych potrzeb. Poszczególne grupy wiekowe, hobbystyczne lub subkultury posiadają całe, dedykowane kategorie etui Huawei p20, pełne modeli kierowanych specjalnie do nich. Liczne kolaboracje większych producentów pokrowców na telefony ze znanymi markami pozwalają na zakup etui przyozdobionego motywem z ulubionego filmu, gry czy serialu. Niestety, licencjonowane produkty zazwyczaj cechują się nieco zawyżoną ceną, gdyż prawa do wykorzystania wizerunku rozpoznawalnej w popkulturze postaci lub logo prawie nigdy nie są udostępnione za darmo, a producent etui Huawei p20 musi ostatecznie wyjść na korzyść przy takiej transakcji. Z drugiej strony, modele cechujące się prostotą i minimalizmem często bywają tańsze, choć utrzymują dokładnie taką samą funkcjonalność, co ich bardziej ozdobne odpowiedniki. Ostateczny wybór należy tutaj do nas samych, naszego własnego gustu i indywidualnych preferencji w doborze akcesoriów.

Praktyczna strona etui – na co warto zwrócić uwagę?

Nie można zapominać, że podstawową, a zarazem najistotniejszą funkcją etui Huawei p20 jest ochrona telefonu, dlatego to właśnie praktyczna strona tych dodatków powinna być dla nas ostatecznym wyznacznikiem. Parametr ten jest dość ciężki do określenia, aczkolwiek przemyślane zakupy zawsze przynoszą o wiele lepsze rezultaty. Skuteczność pokrowca można ustalić na bazie dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest jego dopasowanie do naszego smartfona, druga to recenzje internautów, którzy zdążyli już dany model przetestować w praktyce. Nie ma lepszego świadectwa dla wysokiej jakości produktu, co zadowolony klient, który poświęcił swój czas, aby podzielić się swoimi wrażeniami z jego potencjalnym nabywcą.

Odświeżona linia QLED: przedstawiamy Q85R

0
Odświeżona linia QLED: przedstawiamy Q85R

Samsung wprowadził na rynek odświeżoną linię swoich topowych telewizorów pracujących w oparciu o technologię kropki kwantowej. QLED Q85R jest niemal najlepszym telewizorem 4K koreańskiego producenta, zaraz za najdroższymi modelami Q90R i Q950R (odbiornik 8K). Jakie cechy ma ten nowy telewizor 4K? I czym może zaskoczyć potencjalnego nabywcę?

Ochrona dla Samsunga Galaxy A50

0
ochrona dla Samsunga Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 wszedł na polski rynek sprzedażowy i momentalnie zyskał sympatię użytkowników. Urządzenie posiada wiele innowacyjnych rozwiązań – czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran oraz potrójnym obiektyw aparatu w naprawdę korzystnej cenie – to ukłon w stronę wymagających konsumentów.

Co jeszcze znajdziemy pod obudową Galaxy A50?

Bardzo pojemną baterię – 4000mAh – która zapewni nam długie godziny pracy smartfon. Procesor to wydajny Exynos 9610 z czterema rdzeniami Cortex-A73 i czterema A53. 6,40 calowy ekran AMOLED z minimalistycznymi ramkami i niewielkim wcięciem na aparat. Nasycone, żywe kolory oraz głęboka czerń dają doskonały obraz. Przedni aparat posiada matrycę 25mpx, co sprawia, że tak modne zdjęcia selfie wychodzą jeszcze piękniej a wideokonferencje w takiej rozdzielczości zyskują na jakości. Pamięć wewnętrzna to Az 128 GB.

Nie sposób się nie zgodzić iż jest to smartfon bardzo elegancki, solidnie wykonany w dbałości o najmniejszy szczegół. Obudowa jest z tworzywa sztucznego ale użyte komponenty to materiał najwyższej jakości.

Posiadając taki smartfon chcemy jak najdłużej się cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem.

Jak to zrobić?

Szkło hartowane to podstawowa ochrona wyświetlacza. W tym modelu wyświetlacz zajmuje praktycznie cały przedni panel, brzegi są zaokrąglone a ramki bardzo wąskie. Dla tego typu ekranu najbardziej odpowiednie będzie szkło hartowane 5D. Jest to szkło które posiada doskonale wyprofilowane brzegi idealnie pasujące do krzywizny wyświetlacza. Klej w tym szkle znajduje się na całej powierzchni, dzięki czemu poprawnie przyklejone nie odklei się przypadkowo. Szybka ochronna nie zmniejsza czułości na dotyk oraz nie wpływa na odbiór kolorystyki obrazu. Każdy typ szkła hartowanego w pełni chroni wyświetlacz przed zarysowaniem oraz amortyzuje wstrząsy spowodowane upadkiem z wysokości.

Dodatkową ochrona dla Samsunga Galaxy A50 jest odpowiednio dobrany pokrowiec. Do wyboru mamy pokrowce z klapką, nakładki na tył.

Nakładki na tył – wykonane z elastycznych materiałów doskonale dopasowują się do obudowy. Nie zwiększają znacząco gabarytów telefonu. Nakładki dostępne są w wielu ciekawych kolorach i wzorach. Chronią przed zabrudzeniem i zarysowaniem obudowę. są niezwykle komfortowe w użytkowaniu posiadają precyzyjne wycięcia na złącza systemowe oraz wytłoczenia na klawisze.

Pokrowiec zamykany na klapkę – wykonany z eleganckich materiałów skóropodobnych lub skór naturalnych. Doskonale pasują do biznesowych stylizacji. Oprócz wycięć na złącza posiadają również otworki na głośniku co sprawia, ze możemy prowadzić rozmowy przy zamkniętej klapce. Pokrowce z klapką posiadają funkcję stand-up – to znaczy że można je ułożyć w formę wygodnej podstawki.

W ofercie znajdują się również pokrowce uniwersalne – torebki na szyje oraz etui sportowe – opaski na ramię i saszetki na pas.

W sklepach internetowych każdy posiadacz Samsunga Galaxy A50 znajdzie duży wybór akcesoriów do swojego smartfon.

AOMEI BACKUPPER – innowacja w ochronie przed utratą danych

0
AOMEI BACKUPPER - innowacja w ochronie przed utratą danych

Obecnie na komputerach ludzie przechowują bardzo dużo danych. Spory ich odsetek to dane poufne, konfidencjonalne. Ich utrata spowodowałaby szkody, straty. We współczesnym środowisku biznesowym wiele osób szuka skutecznych rozwiązań dla zabezpieczenia danych. W odpowiedzi na to powstał program AOMEI BACKUPPER. Poniżej przedstawione zostaną jego podstawowe funkcjonalności i zalety. AOMEI BACKUPPER – podstawowe informacje Do ochrony danych rzeczywiście jednym z najbardziej polecanych rozwiązań jest program AOMEI BACKUPPER, który jest kompletnym narzędziem gwarantującym zabezpieczenie istotnych danych poprzez wykonanie kopii zapasowej.  Z poziomu samego programu użytkownik tego programu tworzy dokładną kopię jego dysku twardego, ma też możliwość wybrania partycji dyskowej lub też wolumenu systemowego bez konieczności stopowania działania. Podstawowe zalety programu AOMEI BACKUPPER Podstawową zaletą programu analizowanego programu jest jego przejrzystość, gdyż wszystkie funkcje zostały przez autorów posegregowane w odpowiedniej zakładki, gdzie znajdują się narzędzia do tworzenia kopii zapasowych, a także ich przywracania oraz klonowania dysków lub partycji. Program AOMEI BACKUPPER swoim zakresem działania może objąć pojedyncze partycje lub wolumeny z systemu operacyjnego. Co do tych ostatnich program zezwala na przywrócenie danych, które zawierają pliki systemowe czy też zainstalowane aplikacje. Proces utworzenia backupu danych tak jak ich przywrócenie jest z ww. programem proste itrwa bardzo krótko.. Oprogramowanie umożliwia przywrócenie danych z obrazu, a także przywracanie selektywne. Program montuje obraz dysku w napędzie wirtualnym i umożliwia użytkownikowi kopiowanie jedynie interesujących go  folderów lub plików. Dodatkowe funkcje programu AOMEI BACKUPPER  Pozostałymi funkcjami programu jest tworzenie zróżnicowane kopii zapasowych, szyfrowanie obrazów dysków i ich kompresja, a także sprawdzanie integralności i dokonywanie podziału przywracania na mniejsze pliki oraz tworzenia nośników ratunkowych. Co istotne program AOMEI BACKUPPER obsługuje wszystkie napędy, które są wspierane przez system operacyjny Windows, takie jak SATA, SSD, SCSI oraz dyski zewnętrzne USB i systemy plików Fat 16, fat32, NTFS. W programie istotne są funkcję tworzenia kopii zapasowych, a mianowicie w przypadku awarii systemu można utworzyć kopię zapasową w innym miejscu odnosząca się do całego systemu. Oprogramowanie wyposażone jest w harmonogram kopii zapasowych,czyli system automatycznego tworzenia kopii W ustawionym przez użytkownika czasie lub też w czasie rzeczywistym opierając się o zachowanie użytkownika i jego wylogowania i uruchamianie systemu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników przygotowany jest wiersz poleceń, które tworzy kopię zapasową poprzez wykonanie szybkich komend bądź skryptów. Dostępne jest także elastyczna klonowanie, czyli tworzenie kopii dysku do mniejszego dla łatwiejszego przenoszenia danych. Innymi narzędziami przydatnymi do użytkownika jest tworzenie nośnika startowego poprzez napęd USB, aby ponownie uruchomić komputer. Program umożliwia także sprawdzenie pliku obrazu pod kątem uszkodzeń, a także szyfrowanie obrazów przez nałożenie na nich hasła w momencie nieautoryzowanego dostępu. Użytkownik może także dodawać komentarze dla łatwiejszej identyfikacji kopii zapasowych, a także usuwać kopię zapasową poprzez usuwanie zadań i kopii zapasowych oraz plików obrazów. Podsumowując użytkownicy, którzy chcą dbać o bezpieczeństwo danych zlokalizowanych na dyskach komputera, powinni wybrać produkt najlepszej jakości, który zapewni im bezstresową pracę, nawet w przypadku problemów związanych z awarią sprzętu czy też przypadkowym usunięciem danych. Dzięki zastosowaniu tego programu użytkownik ma pewność, że jego pliki są bezpieczne oraz może je szybko przywrócić sposób samodzielny, co znacząco podniesie bezpieczeństwo pracy na komputerze. Program może być użytkowany zarówno w przedsiębiorstwie, jak i przez osoby indywidualne w domach. Jest wydajnym oprogramowaniem dla tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania ich w przypadku awarii. https://www.vebo.pl/aomei-backupper-technician-plus

Czemu warto kupić sprzęt poleasingowy?

0
Czemu warto kupić sprzęt poleasingowy

Jeśli szukamy sprzętu możemy zakupić sprzęt na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na tym drugim bardzo dobrze radzą sobie sprzęty poleasingowe, które oferują niebywałe parametry w przystępnej cenie. Czy są jakieś kruczki?

Zacznijmy w kolejności, a więc skąd bierze się sprzęt poleasingowy i czemu biorą go firmy? Odpowiedź na te wielokrotnie złożone pytanie jest proste. Po prostu na zachodzie jest inny sposób finansowania tego typu sprzętu. Firma, jak Dell, HP, Lenovo lub inna proponuje swój sprzęt Firmie X. Przez 3 lata Firma X co miesiąc spłaca leasing i korzysta z gwarancji NBD. Dzięki temu jeśli nawet coś się popsuje to w jeden dzień roboczy jest naprawiane. To wyjątkowe korzystne warunki, gdyż FIRMA X nie musi od razu wydać całej kwoty na sprzęt, a po drugie nie ma przestojów w pracy i to nie tylko dlatego, że jest super gwarancja ale również z tego powodu, że sprzęt jest najwyżej klasy.

Klasa Biznes bowiem z IT to po prostu klasa najwyższa i nie ma wyżej. Materiały zastosowane do jej tworzenia to najlepsze zdobycze technologiczne na świecie do tego wszystko zaprojektowane przez inżynierów, a wnętrzności to najwyżej klasy procesory, ram i inne części wydane w danym okresie. Firma X po 3 lata leasingu ma oczywiście możliwość pierwokup i wtedy musi zapłacić lwią część od razu lub zrezygnować i wziąć nowy sprzęt leasing. Oczywiście najczęściej wybiera drugą opcję, gdyż na tamten sprzęt kończy się gwarancja, a tak dostanie ponownie nowe urządzenia i co najważniejsze nie będzie musiała od razu wydawać dużych pieniędzy na spłatę poprzedniego leasingu tylko znowu w ratach będzie spłacała. Wtedy taki sprzęt po trzy letnim leasingu odkupują sklepy jak Laurem.pl. Sprzęt jest testowany przez dystrybutora, a potem jeszcze wewnętrznie w takich sklepach i trafia do sprzedaży z gwarancją sklepu. To super rozwiązanie dla tych, którzy pragną sprawdzonego sprzętu w niskiej cenie.

Zaletą tego typu sprzętu jest na pewno to, że dzięki temu, że jest on wykonany z najlepszej jakości materiałów to po 3 latach tak naprawdę nie widać po nim śladów użytkowania. Dzięki temu, że jest konserwowany przez serwisantów praktycznie jest niewyeksploatowany. Dzięki temu, że został stworzony przez inżynierów nie grzeje się w nim nic i odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że wnętrzności są odpowiednie chłodzone. Ważne jest również to, że gdy w dniu premiery były to najwyższe procesory i ram, jaki był na rynku. Dlatego niektóre laptopy poleasingowe czy też komputery poleasingowe kosztowały nawet dziesięć tysięcy złotych, a może nawet i więcej. A teraz możemy je mieć znacznie, znacznie taniej np. w okolicach tysiąca do trzech tysięcy złotych. Dodatkowo dzięki temu, że wtedy były to urządzenia z super parametrami dzisiaj również nie ustępują swoją mocą od najnowszych maszyn z supermarketu. Minusem jest oczywiście fakt, że przed nami, ktoś używał to urządzenie. Warto jednak zauważyć jeszcze, że w cenie sprzętu otrzymujemy również legalny system Windows 10 Refubished. To kolejny plus przemawiający na korzyść sprzętu poleasingowego.

Warto również napomnieć, że urządzenia posiadają również gwarancję. Sklepy oferują najczęściej 12 miesięcy podstawowej gwarancji, a za odpowiednią opłatą można ją rozszerzyć do 36 miesięcy. Kolejnym ważnym punktem jest również to, że sklepy sprzedające sprzęt poleasingowy często dzielą go na klasy zużycia. Dzięki temu sami możemy zdecydować czy nasze laptopy poleasingowe czy też komputery poleasingowe mają nosić większe ślady użytkowania czy też wręcz znikome. Literki takie jak A, A-, B odpowiednio to oceniają są też stosowane inne opisy jak Platynowy Laur, Złoty Laur lub srebrny to takie odpowiednik jednak służą po to, abyśmy świadomie wybrali sprzęt jaki będzie nam służył. Wszystko jest oczywiście odpowiednio badane, oceniane i opisywane, abyśmy wiedzieli z jakimi problemami bądź nie możemy się spotkać zakupując takowe urządzenie. Dodatkowo jeśli się wahacie to większość tego typu sklepów ma swoje placówki w większych miastach. Dzięki temu na żywo możecie zobaczyć sprzęt i go od razu zakupić jeśli boicie się zakupu używanego towaru przez internet.

Zalet sprzętu klasy biznes poleasingowego jest naprawdę sporo. Dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć sprzęt w niskiej cenie i dużo, dużo nowszy. Dodatkowo nie nadwyręży on naszego portfela, jest sprawdzony i przede wszystkim posiada gwarancje. Po jego włączeniu od razu możemy pracować w najnowszym systemie jakim jest Windows 10 i to wszystko w cenie. Myślę, że naprawdę warto zainteresować się takim sprzętem, gdyż oferta jest szeroka komputery i laptopy to bowiem początek, w ofercie takich sklepów znajdziemy również stacje graficzne, monitory, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i wiele, wiele innych urządzeń. Myślę więc, że takie urządzenia są świetną alternatywą dla nowych urządzeń.

ZOBACZ TEŻ