Jak zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania Huawei Mate 10 Lite?

0

Huawei Mate 10 Lite to nowoczesny smartfon w przystępnej cenie, wyróżniający się wysoką wydajnością działania, dużym ekranem o wysokiej rozdzielczości obrazu i wyjątkowymi rozwiązaniami z zakresu fotografii – posiada aż cztery sprzężone ze sobą aparaty (dwa z przodu i dwa z tyłu). Metalowa obudowa telefonu i szklany ekran charakteryzują się wysoką wytrzymałością, ale telefon mimo wszystko warto zabezpieczyć przed przypadkowym uszkodzeniem, ubierając go w dedykowane etui Huawei Mate 10 Lite. Jaki model etui wybrać? Czy do tego modelu smartfona warto dokupić również szkło ochronne na ekran?

Gdy lubisz kolory…

Jeśli chcesz spersonalizować wygląd swojego telefonu i sprawić, by stał się bardziej kolorowy, dobrym wyborem może być inwestycja w hybrydowe etui Huawei Mate 10 Lite wykończone od zewnątrz efektowną, niezwykle szczegółową i kolorową grafiką. Taki bumper pozwoli zminimalizować ryzyko przypadkowego uszkodzenia smartfona podczas jego codziennego użytkowania i jednocześnie nada mu nietuzinkowy wygląd. Dzięki dużej różnorodności kolorowych pokrowców Huawei Mate 10 Lite z nadrukami, znalezienie modelu idealnie trafiającego w gusta różnych użytkowników, nie powinno stanowić dla nikogo najmniejszego problemu.

Gdy szukasz wyrafinowanego stylu…

W takiej opcji ciekawym wyborem może być eleganckie etui Huawei Mate 10 Lite wykonane z naturalnej skóry wysokiej jakości, w formie książeczkowej lub flip, zabezpieczające nie tylko obudowę telefonu (tył), ale również jego ekran (front). Alternatywą dla pokrowca ze skóry naturalnej są pokrowce ze skóry ekologicznej, dostępne w szerokim wyborze kolorów, a także wysokiej klasy etui typu nakładka, wykonane z dobrej jakości, twardego tworzywa sztucznego, aluminium lub niezwykle wytrzymałego, a przy tym lekkiego poliwęglanu. Wybierając tego typu, niezwykle subtelne, a przez to stylowe nakładki, trzeba jednak pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu ekranu smartfona przy pomocy foli ochronnej lub szkła hartowanego.

Zabezpieczenie ekranu smartfona to dobry pomysł niezależnie od tego, na zakup jakiego rodzaju pokrowca Huawei Mate 10 Lite ostatecznie się zdecydujesz. Dodatkowe zabezpieczenie powierzchni ekranu to mniejsze ryzyko jego przypadkowego porysowania, a także wyższy poziom ochrony przed pęknięciem lub stłuczeniem. W dobrej jakości szkło warto zainwestować zwłaszcza wtedy, gdy sięgasz po etui typu nakładka/obudowa/bumper i gdy smartfon nosisz luzem w torebce/plecaku lub razem z kluczami w kieszeni. Gdy korzystasz z pokrowców typu książeczkowego czy flip, możesz pozostać przy klasycznej folii ochronnej.

Oprogramowanie dedykowane specjalnie dla Twojej firmy!

0

Działalność wielu firm opiera się przede wszystkim na pracy przy komputerach. W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie profesjonalnego przedsiębiorstwa bez odpowiedniego wsparcia technicznego, dlatego właśnie tak ważne jest, by mieć w firmie oprogramowanie dedykowane. Sprawdź, co to i dlaczego warto w nie zainwestować.

Oprogramowanie dedykowane i wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Oprogramowanie dedykowane to po prostu odpowiednio sprofilowane interfejsy i dane dostosowane do wymagań twojej firmy. Każde porządne przedsiębiorstwo powinno posiadać oprogramowanie dedykowane, ponieważ to znacząco ułatwia pracę w firmie. Takie oprogramowanie przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas. W każdej firmie kładzie się nacisk na inny dział – czasem ważna jest sprzedaż i szybka reakcja na zamówienia klienta, czasem najważniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem. Niezależnie od tego, co w twojej firmie wychodzi na pierwszy plan, powinieneś posiadać oprogramowanie, które pozwoli pracować nad tym w możliwie najłatwiejszy sposób.

Ułatwienia na co dzień

Dobre oprogramowanie dedykowane działa wieloetapowo. Powinno obejmować zarówno języki programowania (C#, asp, net mvc 5, PHP – Kohana/ Laravel Framework), jak i grafikę (TML+CSS+Jquery+JavaScript), a także administrowanie bazą danych. Poza tym oprogramowanie dedykowane powinno być dostosowane do różnych pomniejszych zadań, takich jak np. wysyłanie newslettera do klientów, automatyczne wysyłanie maili z prośbą o ocenienie zakupów lub przypominających o zaległych fakturach. Oprogramowanie można też dostosować ze względu na panele dla klientów, które nie tylko ułatwią komunikację, ale też umożliwią klientom szybszy dostęp do danych.

Jak robi się idealne oprogramowanie?

Podstawą do stworzenia oprogramowania dedykowanego jest oczywiście rozmowa z klientem. Tylko dzięki temu programiści będą wiedzieć, na czym powinni się skupić przy tworzeniu oprogramowania. Warto wcześniej dokładnie przemyśleć, czego oczekujemy od pracy przy komputerze. Jeśli nie mamy konkretnego pomysłu, to dobrze jest podpytać specjalistów  – oni wykonali już tyle projektów, że z pewnością będą w stanie doradzić wybór odpowiedniego oprogramowania dedykowanego. Tworząc idealny model podziel sobie zadania na kilka grup – to znacząco ułatwi pracę. Mogą to być np. grupy „sprzedaż”, „klienci”, „kontakt”, „dostępność do programu”, „dokumenty”, „dane klientów”.

Dedykowane czy gotowe?

Część przedsiębiorców wciąż waha się, czy nie lepiej zamówić oprogramowanie gotowe. Co prawda takie rozwiązanie jest korzystniejsze dla naszych portfeli, ale pamiętaj, że to tylko chwilowe – dobre oprogramowanie dedykowane nawet jeśli kosztuje więcej, to szybko się zwróci, chociażby dzięki temu, że klient będzie mógł z łatwością komunikować się z tobą, co przyspieszy proces sprzedaży. Dodatkowo oprogramowania gotowe nie są dostosowane do potrzeb naszej firmy, więc często trzeba jeszcze je udoskonalać, co też generuje kolejne koszty.

Autor: Pozycjoneria.pl. Artykuł powstał dzięki pomocy przedstawiciela firmy Team Prevent Sp. z o.o. z Pszczyny.

Czym jest agencja interaktywna i dlaczego potrzebujesz jej pomocy?

0

Agencja interaktywna, znana również jako agencja cyfrowa, działa trochę jak tradycyjna agencja reklamowa

Jaką rolę odgrywa projektowanie i pozycjonowanie stron www?

0

Naprawdę ciężko obecnie działać w jakiejkolwiek branży bez posiadania własnej strony www. Bez większej przesady można również postawić tezę, że projektowanie i pozycjonowanie stron www to dzisiaj bezsprzecznie zalicza się do kluczowych elementów wizualnej identyfikacji danego przedsiębiorstwa. Jest to w końcu wizytówka działalności, a do tego efektywne narzędzie ułatwiający zdobywanie klientów. Zagadnienie to dotyczy nie tylko firmy sprzedające w sieci, gdyż obecność w tym medium opłaca się w zasadzie wszystkim.

Co wpływa na to, że strona www może przyciągnąć zainteresowanie internautów?

Patrząc z perspektywy odwiedzającego daną stronę www bardzo ważnym aspektem, zdaje się być ciekawa i niebanalna strona wizualna naszej witryny. Dzięki temu będzie on mógł nacieszyć oko oraz obcować z czymś nowoczesnym. Jest to istotna sprawa i jednocześnie niemałe wyzwanie dla twórców stron. Dotyczy to zresztą nie tylko webmasterów, bo również i grafików. Należy sobie uzmysłowić, iż projektowanie stron www we Włocławku jest wieloetapowym i złożonym procesem. Nie można sobie jednak pozwolić na ignorowanie tego, gdyż internauta musi mieć ułatwione zadanie w pozyskaniu informacji z danej strony. Tym samym należy mieć na uwadze, iż nie jest to proste zadanie.

W końcu na profesjonale przygotowanie internetowej wizytówki składa się wiele aspektów. Mamy tutaj nie tylko ładne opakowanie, ale przede wszystkim treść, do której łatwo trafić. Do tego jeszcze nowoczesna strona ma się ładować w mgnieniu oka i nie nastręczać kłopotów w nawigacji.

Atrakcyjność strony www

Trochę inaczej sprawa atrakcyjności danej witryny prezentuje się od strony osoby lub instytucji tworzącej stronę www. Oni wiedzą doskonale, iż każda strona internetowa ma za zadanie promować na różne sposoby nasz biznes. Tym samym zlecając projektowanie stron www, należy pamiętać, aby pozwalało ono później na łatwą identyfikację naszej działalności. Stąd też nie jest wskazane zaopatrzyć się w szablon, który może być obecny gdzieś indziej. Optymalnym rozwiązaniem jest, to gdy naszą stronę www tworzy się od podstaw.

W ten sposób zyskamy dostosowane do naszych potrzeb rozwiązanie, które dodatkowo powinno w prosty sposób przykuć uwagę odbiorców. To jednak nie koniec zalet indywidualnego podejścia do przygotowania strony internetowej. Trzeba wiedzieć, iż ta mająca indywidualny charakter jest znacznie bardziej pożądana przez roboty wyszukiwarek. W wyniku optymalizacji kodu strony www oraz pozycjonowania w najlepszych wyszukiwarkach mamy znacznie większe szanse na dotarcie do prawdopodobnie zainteresowanych naszą propozycją konsumentów.

Spełniając te wszystkie aspekty wynikające z przygotowania porządnej strony www dla firmy, powinniśmy przygotować się na wzrost zainteresowania liczby wyświetleń. W tym celu powinno nas zainteresować pozycjonowanie w Ciechocinku. Jest to ważne, lecz niekoniecznie trzeba na to wydawać ogromnych pieniędzy. Tym samym dobrze jest przeprowadzić, choć pobieżną analizę rynku. Wówczas pewnością w niedługim czasie znajdziemy dobrą ofertę. Powinna ona prezentować z naszego punktu widzenia najlepszą relacja kosztów do spodziewanej jakości.

Samsung Galaxy S9 – zapisz wspomnienia w pamięci telefonu

0

Telefon to najbardziej osobiste urządzenie XXI wieku, które cechuje się niesamowitą funkcjonalnością. Dzięki smartfonowi możesz wykonać dowolne zdjęcie, które będzie pamiątką z wybranego wydarzenia. Warto z tego udogodnienia korzystać w maksymalnym stopniu i w ten sposób stworzyć cyfrową galerię wspomnień w swojej komórce.

Zapasowe akcesoria do laptopów

0

Laptopy obecnie to coś powszechnego. Dawniej tego rodzaju sprzętu nie ruszało się z okolic biurka, obchodząc się z nim jak z przysłowiowym jajkiem. Obecnie laptop tak jak każde inne urządzenie mobilne towarzyszy nam praktycznie wszędzie. Zabieranie ze sobą laptopa na wyjazd to nie opcja, to konieczność – sprzęt zawsze się przyda (nie wszystko da się zrobić na tablecie czy telefonie), jednak kilka rzeczy trzeba rozważyć w dbaniu o laptop.

Dziecko w internecie a jego bezpieczeństwo

0

Duży postęp technologiczny umożliwił nam łatwiejszy dostęp do technicznych gadżetów, jak również na wiele sposobów ułatwił nam życie. Pojawił się wszędobylski komputer, będący niemal podstawową częścią wyposażenia niemal w każdym domu. Komputer służy nam w pracy, ale i rozrywce. Stał się również bardzo popularny wśród dzieci. Wykorzystują go one głownie do różnego rodzaju gier i komunikacji. W połączeniu z dostępem do internetu, mają otwarte wrota do informacji z całego świata.

Niestety rzadko kiedy dziecko jest w pełni dojrzałe i gotowe do poruszania się w sieci bez uszczerbku na jego psychice. Ważny jest wówczas nadzór rodziców. W tak młodym wieku trudno ocenić, co jest dobre a co złe, ponieważ podstawowa wiedza i doświadczenie dopiero się rozwijają. Dzieci spędzają coraz to więcej czasu na zatapianiu się w fikcyjny świat gier, często przesyconych agresją i przemocą. Łatwy dostęp do treści pornograficznych również kusi, tym bardziej, że jest to w młodym wieku coś nowego, więc budzi ciekawość. W intranecie każdy może być kim chce i kiedy chce oraz jak długo. W sieci pełno jest niebezpiecznych jednostek. Pedofil jest jednym z takich poważnych zagrożeń. Nawiązuje on kontakt z dziećmi poprzez różnorakie portale społecznościowe, czaty, maile czy komunikatory społecznościowe. Wiadomości są błyskawiczne i co najważniejsze nic nie kosztują.

Gdy dziecko ma problem bądź jest czegoś ciekawe, może takim sposobem podzielić się problemem i uzyskać wsparcie innych użytkowników. Jednak nigdy nie mamy pewności, czy dana osoba jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje. Pedofil poświęca dużo swojego czasu i wysiłków w uwodzeniu swoich małoletnich naiwnych ofiar. Dziecko znajduje w nim oparcie, uwagę i troskę, czyli tego co trudno dostać w realnym świecie nawet od najbliższych. Pedofil z czasem zaczyna nawiązywać coraz bardziej do treści erotycznych, wciągając w to swoich nowych „przyjaciół”. Aby do tego nie doszło należy zacząć dziecko edukować już we wczesnych latach.

https://www.technologie.info.pl/

Aby było świadome rzeczywistych zagrożeń i w razie potrzeby potrafiło same siebie ochronić. Warto sprawdzać czy nie dzieje się coś podejrzanego, czy dziecko nie dostaje prezentów niewiadomego pochodzenia.

Tuner DVB-T – wbudowany w telewizor czy jako oddzielne urządzenie? Sprawdź, na co warto się zdecydować

0

Telewizja analogowa odeszła do lamusa historii. Dziś można cieszyć się doskonałej jakości obrazem – bez „śnieżenia”, rozmazanego obrazu czy trzeszczącego dźwięku. To możliwe dzięki cyfrowej technologii transmitowanej również z nadajników naziemnych. Jeżeli chcesz zyskać dostęp do darmowych kanałów TV dostępnych na platformie naziemnej, potrzebujesz urządzenia, które zapewni Ci odbiór sygnału. Chodzi o tuner DVB-T. Zobacz, czy potrzebujesz osobnego urządzenia.

Czym są czujniki ultradźwiękowe?

0

Czujniki ultradźwiękowe to urządzenia, które warto zastosować wszędzie tam, gdzie inne techniki detekcji się nie sprawdzają, np. w badaniu poziomu przezroczystych cieczy lub w warunkach, które utrudniają działanie innych rodzajów czujników, np. w zapylonych, zadymionych lub zamglonych pomieszczeniach. Wykorzystywane są do bezdotykowego wykrywania obiektów, pomiaru poziomu cieczy lub innych obiektów, pozostają one niewrażliwe na ich kolor, przezroczystość czy właściwości powierzchni.

Koszt dobrego SEO

0

Rzeczywistość branży pozycjonowania zmienia się – zwłaszcza obecnie, kiedy to agencje nie są skore do podpisywania umów z rozliczaniem za efekt i zdobyte pozycje, a preferują raczej model abonamentowy. Świadomość na temat tego, jak bardzo potrzebne jest dobrego SEO gdy chce się właściwie wypromować swoją stronę stale rośnie.

ZOBACZ TEŻ