PDF Editor – skuteczne narzędzie do edycji, konwertowania i tworzenia plików

0
PDF Editor - skuteczne narzędzie do edycji, konwertowania i tworzenia plików

Z pewnością każdy, kto miał do czynienia z plikami PDF, wie, że edycja dokumentu skompresowanego do tego formatu nie jest tak łatwa, jak np. zmiany w plikach Worda. Większość popularnych programów dostępnych na naszych komputerach jest w stanie jedynie wyświetlać zawartość plików PDF. A co w przypadku gdy zdecydujemy się na jakiekolwiek zmiany, które są raczej naturalnym wynikiem pracy na dokumentach? Wtedy z pomocą przychodzi program PDF editor, czyli kompleksowe narzędzie, które nie tylko pozwoli ingerować w treść dokumentów z rozszerzeniem PDF, ale także zapisywać i kompresować pliki do innych formatów.

Zastosowanie narzędzia

Edytor PDF pozwoli zarówno na pracę na już zapisanych plikach, ale także na tworzenie ich od zera. Dzięki niemu z łatwością ustawimy:

  • rozmiar czcionki
  • styl
  • rozmiar grafiki
  • zastosowany format
  • interlinie
  • kolejność stron
  • stopki
  • hiperłącza

Tak wymieniać można by jeszcze długo, jednak podsumowując zastosowanie PDF editor, z pewnością można powiedzieć, że jest to program, z pomocą którego można zrobić wszystko. Idealnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i zaawansowanej pracy w biurze, gdzie z obrotem dokumentami w formacie pdf ma się do czynienia każdego dnia. Program działa na większości popularnych systemów tj. Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista. Warto dodać, że program można kupić w dwóch wersjach 64- i 32-bitowej. Dodatkowo nabywając licencję raz, jej ważność zachowana pozostaje bezterminowo.

PDF editor – funkcje

PDF editor to przede wszystkim niezwykle zaawansowane narzędzie tekstowe, dzięki któremu dodamy lub usuniemy tekst w dokumencie, a nawet zmienimy go w tym już skompresowanym pliku. Program umożliwia dodawanie zdjęć, grafik, wykresów, podkreśleń itd. Warto zwrócić uwagę na zaawansowany system dodawania komentarzy, co będzie szczególnie użyteczne dla wszystkich, którzy wykorzystują pliki do bardziej zaawansowanych celów. Warto zwrócić uwagę na możliwość szyfrowania i deszyfrowania plików, co będzie ważne dla firm, które obracają danymi poufnymi.

PDF editor od Vebo

Rewolucyjne narzędzie od renomowanego producenta oprogramowania CAD-KAS Kassler sprawia, że edycja plików PDF staje się szybka i bezproblemowa. Z pewnością jest to program, którego nie powinno zabraknąć w żadnym biurze. Dostawca oprogramowania przygotował specjalne licencje, dzięki którym program w przystępnej cenie uda się kupić zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, które potrzebują licencji na wiele komputerów. Kupując PDF editor za pośrednictwem sklepu Vebo.pl, masz pewność, że otrzymasz pełną wersję oprogramowania wraz z legalną licencją użytkowania. Program dostępny jest pod linkiem https://www.vebo.pl/pdf-editor.

Kilka kroków pozycjonowania strony

0
Kilka kroków pozycjonowania

Pozycjonowanie stron stało się bardzo popularne, bo bez wątpienia jest skuteczne. Warto je wykorzystać, aby wygenerować o wiele większe zyski dla firmy i zapewnić jej nowych klientów. Kilka kroków pozwoli sprawić, że strona wybije się na tle innych i o wiele łatwiej będzie pozyskać osoby zainteresowane tematyką pozycjonowanej strony. Jednak osoba początkująca może sobie z tym nie poradzić i najlepiej zatrudnić w tym przypadku firmę, która się tym zajmie. Jest wtedy o wiele większa gwarancja powodzenia. Masalski.com.pl/pozycjonowanie-stron zatrudnia pracowników, którzy mają wiedzę w pozycjonowaniu stron i dokładnie wiedzą jakie kroki należy zrobić, aby strona zaistniała w internecie. Jest to niezwykle ważne, bo osoba, która szuka danych informacji nie będzie szukać ich długo, tylko wejdzie na pierwszą lepszą stronę z brzegu. Strony, które znajdują się dalej niestety są na przegranej pozycji.

Kilka kroków w pozycjonowaniu

Pozycjonowanie stron internetowych wymaga pewnych kroków, bez których niemożliwe jest niestety wybicie strony. należy wyeliminować wszystkie błędy, a także zrobić wszystko, aby dana strona chodziła jak najpłynniej i najłatwiej dla użytkownika. Kolejną bardzo istotną kwestią jest fakt, że należy bardzo dokładnie wybierać teksty na stronę i nie tylko jeśli chodzi o treści, ale także o nagłówki. Muszą być tam użyte słowa kluczowe, które znacznie ułatwią znalezienie strony przez każdego użytkownika, który akurat szuka podobnych informacji.

najlepiej także podjąć współpracę z portalami, które są tematycznie ściśle związane z pozycjonowaną stroną. Wtedy owa strona udostępnia link do strony pozycjonowanej i odwrotnie. Mamy wtedy pewność, że klient potencjalny odwiedzający obie strony dowie się o jednej i o drugiej. Takie działanie jest bardzo opłacalne i warto je stosować, bo rzeczywiście generuje dość duże zyski i pomaga w zwiększeniu przychodu i pozyskaniu nowych klientów. Jak wypozycjonować stronę www? zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością warte zachodu.

Światłowód dla gamerów

0
Światłowód dla gamerów

Gamerzy muszą korzystać z łącza, dzięki któremu ich rozgrywka będzie przebiegać bezproblemowo. Zerwanie się połączenia lub też zacinanie się obrazu w trakcie gry to najgorsza rzecz, która może się przydarzyć. W takim przypadku idealnie sprawdzi się łącze światłowodowe. Czym się ono charakteryzuje i dlaczego gamerzy potrzebują właśnie łącza tego typu?

Ochrona do Samsung Galaxy A40

0
etui Samsung A40

Wiele osób zastanawia się z pewnością nad tym, jaki telefon kupić w najbliższym czasie. Jak wiadomo, obecnie smartfony nie są tak „długowieczne” jak dawne tradycyjne telefony, stąd też konieczność znacznie częstszego ich zmieniania nikogo już nie dziwi.

Czy jednak kupno bardzo drogiego urządzenia gwarantuje nam, że nic złego nie wydarzy się ze sprzętem przez najbliższe 2-3 lata? Oczywiście, że nie. Dlatego też warto się zastanowić, czy warto przepłacać, czy też zainwestować w telefon ze średniej półki, który spełni wszystkie nasze wymagania w niemal 100%. Poza tym, jeśli w razie upadku lub innego niefortunnego incydentu, jak styczność z wodą, telefon stłucze się lub odmówi dalszej współpracy, nie będziemy żałować zbyt wysokiej kwoty, jaką wydaliśmy na swój egzemplarz. Wydaje się to dość logicznym i praktycznym podejściem. Dobrą propozycją w jeszcze lepszej cenie może być zatem dla wszystkich poszukujących aktualnie nowego urządzenia, model A40 z tegorocznej linii Samsunga. Jak wiadomo, firma Samsung produkuje smartfony, którym warto zaufać, a ten konkretny model potwierdza klasę producenta i jego dobre rozeznanie wśród panujących trendów rynkowych.

Samsung Galaxy A40 cechuje się wyjątkową stylistyką, która z pewnością zachwyci niejedną osobę – może przypaść do gustu zarówno paniom, jak i panom. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych tego telefonu, dlatego każdy z pewnością znajdzie dla siebie taką, która będzie mu odpowiadała. Dodatkowo, można oczywiście zakupić do niego etui, które bez wątpienia nada telefonowi unikalności i będzie dobrze oddawało charakter jego właściciela bądź też właścicielki. A jakie etui na Samsung Galaxy A40 warto kupić konkretnie? To już zależy od tego, jakie etui osobiście preferujemy. Być może będzie to zwykłe silikonowe etui typu „plecki” lub futerał, a może etui – portfel, do którego możemy również włożyć nasze karty kredytowe.

Jeśli chodzi o etui Samsung A40 da nam naprawdę szeroki wybór! Sam telefon został wyposażony w bardzo duży ekran, który również warto zabezpieczyć przy użyciu dedykowanej folii lub szkła hartowanego. Będzie to niewielki wydatek, jednak telefon od razu stanie się lepiej chroniony. Jakie inne cechy charakteryzują jeden z najnowszych telefonów ze stajni Samsunga? Z pewnością dobra bateria oraz duża pamięć wbudowana dostępna dla użytkownika już na starcie – dostaniemy w tym modelu aż 64 gigabajty pamięci, którą możemy zapełnić zdjęciami czy też ulubionymi aplikacjami. Gdyby jednak okazało się, że taka przestrzeń jest zbyt mała, możemy ją poszerzyć o kolejne gigabajty na karcie pamięci. Nie można też nie wspomnieć o fantastycznym aparacie, skrywającym się w Samsungu A40.

Oprócz standardowego obiektywu, dostajemy w tym modelu również obiektyw szerokokątny z polem widzenia aż 123 stopni! Matryca jest tutaj bardzo duża, posiada bowiem 16 megapikseli i gwarantuje nam bardzo jasne zdjęcia. Zadowoleni powinni być również fani zdjęć selfie. Podsumowując, ciężko jest nie polecić tak dobrego urządzenia.

Sprawdzony sklep z urządzeniami alarmowymi i do monitoringu

0
Sprawdzony sklep z urządzeniami alarmowymi i do monitoringu

W dzisiejszych czasach coraz głośniej i częściej podnosi się tematy związane z naszym bezpieczeństwem. Debata publiczna skupia się na odpowiednich środkach ochrony. W jej centrum znajdują się zagadnienia związane z monitoringiem i systemami alarmowymi. Ogromny postęp technologiczny, z jakim mamy do czynienia w ostatnich latach ma bardzo duży wpływ na rozwój produktów związanych z branżą ochrony. Wystarczy wybrać tylko sprawdzony sklep – kiedy w grę chodzi nasze bezpieczeństwo polegać można wyłącznie na sprawdzonych produktach i handlowcach.

CCTV

Telewizja przemysłowa zwana także CCTV, to często cały złożony system, w skład którego wchodzą różne kamery monitoringu. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, obraz dzięki nim uzyskiwany również musi być w jak najwyższej rozdzielczości. Cóż nam po kamerze, z której obraz jest na tyle niewyraźny, że nie uda nam się nikogo zidentyfikować?

Kamery to nie wszystko

Dodatkowymi środkami zabezpieczającymi nas są wszelkiego rodzaju czujki ruchu. Mogę w porę uruchomić alarm, na przykład gdy ktoś będzie chciał włamać się do naszego domu lub firmy. Samym obrazem możemy co najwyżej walczyć w sądzie o swoje prawo. Dzięki różnego rodzaju czujnikom możemy dodatkowo zapobiec wielu przykrym, a czasami groźnym incydentom. Kompletne systemy alarmowe to najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.

Dom, firma, urząd?

Z roku na rok zwiększa się także zakres chronionych miejsc i instytucji. W pierwszej grupie mamy do czynienia z gospodarstwami domowymi. Wraz ze wzrostem świadomości zagrożeń, coraz więcej osób decyduje się na centrale alarmowe i profesjonalny system monitoringu w celu ochrony własnego dobytku i bliskich. Należy nadmienić iż często kamery analogowe, cyfrowe same w sobie mogą pełnić funkcję odstraszającą potencjalnych złodziei. Kolejnym miejscem, gdzie w coraz większym zakresie mamy do czynienia z tego typu środkami ochrony są firmy i zakłady pracy. Tutaj oprócz bezpieczeństwa antywłamaniowego wchodzi w grę jeszcze rejestrowanie różnych zachowań w miejscu pracy i potencjalnych przypadków łamania prawa. Oczywiście tego typu zabezpieczenia muszą być zgodne z zasadami poszanowania godności drugiego człowieka i regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Na oddzielną wzmiankę zasługuje monitoring instytucji publicznych czy całych miast lub obszarów wiejskich. W tym ostatnim przypadku odpowiadają za to samorządy. Rejestratory cyfrowe, analogowe wpływają na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.

Grunt, żeby zakupione produkty pochodziły ze sklepu o najwyższych standardach. Wtedy będziemy mogli czuć się bezpiecznie.

Dowiedz się więcej na https://www.fonex.pl/

Siatka Mesh

0
Siatka Mesh

Siatka Mesh jest materiałem uzyskanym z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV (winylem). Materiał, dzięki zastosowanej technologii wykonania pozwalającej na swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła, jest odporny na rozdarcia, wodoodporny, odporny na promieniowanie UV oraz zmiany temperatur – dlatego jego trwałość określa się na kilka lat. Tworzywo to nadaje się do zgrzewania, co pozwala na uzyskanie większej powierzchni do wykorzystania. Perforowana siatka tego typu jest przeznaczona do zadruku jednostronnego.Siatki przygotowywane do konkretnego użycia są odpowiednio wykańczane. Może być to wykonanie zgrzewów na krańcach płachty lub „oczkowanie”, czyli umieszczanie na krawędziach płachty w równych odstępach metalowych oczek, które umożliwiają rozpięcie materiału przy użyciu linek, opasek zaciskowych, czy też zaczepów.

Gdzie wykorzystuje się siatkę Mesh?

Siatka Mesh znalazła szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Jest z powodzeniem wykorzystywana przy różnego rodzaju reklamach wielkoformatowych. Takie reklamy są montowane między innymi na rusztowaniach, bezpośrednio na elewacjach budynków – biurowcach, budynkach handlowych lub mieszkalnych (dzięki przepuszczalności światła nie są uciążliwe dla mieszkańców), czy ogrodzeniach. Są również bardzo często wykorzystane jako nośnik reklamowy na ścianach dźwiękowych podczas dużych plenerowych imprez masowych (np. koncertów). Przy jej użyciu tworzy się tzw.  „mega banery”, które mogą zajmować powierzchnię kilkuset, a nawet kilku tysięcy, metrów kwadratowych powierzchni w jednej całości.

Analizator składu ciała. Czym jest? Czy warto go mieć?

0
Analizator składu ciała. Czym jest? Czy warto go mieć?

Analizator składu ciała to nowoczesne i innowacyjne urządzenie z powodzeniem używane do diagnostyki i wspierania profilaktyki prozdrowotnej. Skutecznie wspiera w pracy dietetyków oraz trenerów fitnessu czy ćwiczeń siłowych. Pozwala skrupulatnie monitorować wyniki stosowanych diet i treningów siłowych. Jest łatwy w obsłudze, dlatego można zakupić go również do użytku domowego.
Analizatory składu ciała InBody (dostępne na inbodypoland.pl) jako jedyne oferują prawie stuprocentową dokładność pomiaru składu ciała BIA. Współczynnik dokładności sięga 98 %.

Podczas pierwszego użycia do analizatora można wprowadzić nazwę firmy, adres lub numer telefonu. Wprowadzone przez producenta dane dotyczące masy ludzkiego ciała porównywane są z wynikami użytkownika.

Ciało ludzkie to wiele składowych, których sumą jest zawartość wody w organizmie, ilość białka, substancji mineralnych oraz procent tkanki tłuszczowej. Dzięki analizatorowi składu ciała można z łatwością kontrolować ich właściwe normy.

Dane szczegółowe, jakie uzyskamy to analiza mięśniowo-tłuszczowa. Obejmuje ona prawidłowe zakresy masy mięśni szkieletowych oraz tkanki tłuszczowej. Wynik analizy mięśniowo-tłuszczowej wskazuje nasz typ sylwetki (C- słaba, I- idealna, D- silna). W zależności od uzyskanego wyniku otrzymamy przydatne wskazówki, pozwalające pracować nam nad sylwetką.

Dodatkowo podczas pomiarów poznamy swój wskaźnik BMI oraz PBF, czyli procentową zawartość tkanki tłuszczowej w masie ciała. Segmentalna analiza beztłuszczowa, czyli badanie wskazujące rozkład tkanki mięśniowej w organizmie, pozwala określić, nad którymi partiami mięśniowymi warto popracować.

Prócz tego korzystając z analizatora składu ciała InBody Poland dowiemy się jaki jest nasz stosunek wody pozakomórkowej do ogólnej zawartości wody w ciele. Ostateczny wynik analizy przedstawia jasny, zrozumiały współczynnik punktów w skali od zera do stu.

Analizatory można zakupić na stronie: inbodypoland.pl . Znajdziemy tam też wiele przydatnych informacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie biurko kupić dla największej wygody pracy?

0
Jakie biurko kupić dla największej wygody pracy?
Źródło: www.fly-desk.com

Wszyscy znamy problemy wynikające z pracy przy biurku – niedopasowane krzesło, zła wysokość biurka, trudny dostęp do potrzebnych narzędzi, konieczność schylania się, żeby mieć dostęp do gniazdka elektrycznego. Produktem, które jest w stanie rozwiązać wszystkie te problemy jest biurko z regulacją wysokości ze sklepu fly-desk.com.

Jakie biurko z elektryczną regulacją wysokości kupić i czym tak naprawdę są te produkty?

Działanie tych biurek polega na możliwości regulacji ich wysokości bez potrzeby rozkręcania i wymiany części. Jedyne co należy zrobić to nacisnąć przycisk, a biurko zacznie automatycznie regulować swoją wysokość. Oprócz tego, takie biurka posiadają szereg ułatwień i funkcji, które pomogą nam dobrze zorganizować pracę i znacznie zwiększą wygodę.

Biurka posiadają system zapamiętywania wysokości, polega to na tym, że możemy zapisać sobie najczęściej używane konfiguracje i przełączać pomiędzy nimi za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Dodatkowo, biurka mają też specjalne miejsca na organizowanie kabli, wbudowane ładowarki indukcyjne czy też specjalne systemy bezpieczeństwa – zapobiegające kolizji biurka z innymi meblami lub przedmiotami.

Aby jeszcze bardziej dopasować biurko do swoich potrzeb, przed zakupem każdy ma możliwość zdecydowania o wielkości blatu, czy jego kolorze, tak aby możliwie jak najdokładniej spełniało ono wszystkie nasze potrzeby. Biurka te są świetnym rozwiązaniem dla ludzi, których warunki pracy często się zmieniają, lub dla biur w których wiele osób pracuje na zmianę przy jednym stanowisku.

Jak widać, wybór produktów jest naprawdę duży, a biurka posiadają bardzo wiele możliwości personalizacji, żeby jak najlepiej dopasować się do użytkownika. Nawet jeżeli potrzebne nam jest biurko elektryczne do pracy na stojąco, opisane wyżej produkty świetnie sprawdzą się w tej roli, nie potrzebują żadnych dodatkowych działań, by móc dostosować je do swoich potrzeb. Wszystko rozwiązane jest w sposób elektroniczny, aby były jak najłatwiejsze w użyciu a przy tym praktyczne i użyteczne.

Seria Samsung Galaxy A – co oferuje i dla kogo jest dedykowana?

0
Seria Samsung Galaxy A - co oferuje i dla kogo jest dedykowana?

Smartfony Samsung Galaxy A zyskały dużą popularność w Polsce, mimo że nie są to urządzenia z najwyższej półki koreańskiego producenta. Zachęcamy do lektury, jeśli szukasz smartfona o wielu możliwościach, ale w rozsądnej cenie.

O czym pamiętać, wybierając drukarkę?

0
O czym pamiętać, wybierając drukarkę?

Drukarki są urządzeniami niezwykle przydatnymi zarówno w firmach i instytucjach, jak i w prywatnych domach. Umożliwiają one szybki wydruk dokumentów, rachunków, ale też zdjęć z rodzinnych uroczystości czy wspomnień z wakacji. Jak wybrać urządzenie, które w najlepszy sposób zaspokoi potrzeby użytkowników?

Wybór zgodny z potrzebami

Podczas wyboru drukarki użytkownicy zazwyczaj kierują się kilkoma aspektami. Dla jednych istotną rolę odegra marka urządzenia, inni zwracają uwagę na dodatkowe funkcjonalności, są też tacy, dla których ważny jest wygląd zewnętrzny. Niemal dla wszystkich istotne jest jednak kryterium ceny, choć najczęściej jest ono brane pod uwagę jedynie podczas zakupu, tymczasem warto też przeanalizować koszty późniejszej eksploatacji. Każdy świadomy wybór powinien zostać poprzedzony analizą potrzeb i sposobu późniejszej eksploatacji, dzięki temu możliwy będzie optymalny dobór sprzętu, zarówno pod kątem wydajności, jak i kosztów.

Rynkową palmę pierwszeństwa dzierżą drukarki atramentowe. Nie tylko nie tracą one na popularności, ale w ostatnich latach skutecznie wypierają urządzenia pracujące w technologii laserowej. Dzieje się tak za sprawą znacznego wzrostu wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na energię – w tej dziedzinie atramentówki potrafią być o 90% oszczędniejsze od swojej laserowej konkurencji. Duże znaczenie ma również jakość wydruków, obecnie zakup urządzenia reprodukującego fotorealistyczne obrazy nie stanowi już żadnego wyzwania. Szerokie spektrum zastosowań jest domeną urządzeń wielofunkcyjnych łączących w jednej obudowie cechy drukarki, kopiarki i skanera. Charakteryzują się one prostą obsługą i zwartą konstrukcją, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca na biurku.

Wygoda i oszczędność

Ważną kwestią jest sposób komunikacji. Tradycyjne połączenie kablowe coraz częściej zostaje zastąpione bezprzewodowym protokołem wifi. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla użytkownika, drukarka nie musi już stać w pobliżu komputera, można ją ustawić w jakimkolwiek miejscu, o ile tylko znajduje się ono w zasięgu sieci. Równie istotna jest w tej sytuacji możliwość drukowania z dowolnego źródła bez potrzeby wcześniejszego podłączania przewodów. Biorąc pod uwagę niewielki koszt zakupu urządzenia, które jednocześnie pozwoli na wydrukowanie plików cyfrowych, jak i zarchwizowanie już istniejących dokumentów, a wszystko to w sposób szybki i prosty, trudno się dziwić rosnącej popularności urządzeń wielofunkcyjnych.

Jednak zakup drukarki to nie jedyny wydatek, o czym boleśnie przekonują się osoby kupujące najtańsze modele. Prędzej czy później pojawi się konieczność wymiany tuszy, a ich cena potrafi być zbliżona do ceny samego urządzenia. Nic w tym dziwnego, producenci czerpią przecież duże zyski nie z jednostkowej sprzedaży, lecz z późniejszego dostarczania materiałów eksploatacyjnych. Można oczywiście ryzykować ponowne napełnienie kartridży, można też skusić się na najtańsze zamienniki. Przesadna oszczędność jednak nie popłaca, skutkuje bowiem znacznym pogorszeniem jakości wydruków, a nierzadko także skróceniem żywotności drukarki. Jeśli decydujemy się na zamienniki, to powinny one pochodzić od renomowanych producentów i nie ustępować oryginalnym materiałom. Szeroki wybór znajdziemy na stronie Magusz.com.pl. Skorzystanie z oferty doświadczonego sklepu pozwoli osiągnąć znaczącą optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

ZOBACZ TEŻ