Czemu warto kupić sprzęt poleasingowy?

0
Czemu warto kupić sprzęt poleasingowy

Jeśli szukamy sprzętu możemy zakupić sprzęt na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na tym drugim bardzo dobrze radzą sobie sprzęty poleasingowe, które oferują niebywałe parametry w przystępnej cenie. Czy są jakieś kruczki?

Zacznijmy w kolejności, a więc skąd bierze się sprzęt poleasingowy i czemu biorą go firmy? Odpowiedź na te wielokrotnie złożone pytanie jest proste. Po prostu na zachodzie jest inny sposób finansowania tego typu sprzętu. Firma, jak Dell, HP, Lenovo lub inna proponuje swój sprzęt Firmie X. Przez 3 lata Firma X co miesiąc spłaca leasing i korzysta z gwarancji NBD. Dzięki temu jeśli nawet coś się popsuje to w jeden dzień roboczy jest naprawiane. To wyjątkowe korzystne warunki, gdyż FIRMA X nie musi od razu wydać całej kwoty na sprzęt, a po drugie nie ma przestojów w pracy i to nie tylko dlatego, że jest super gwarancja ale również z tego powodu, że sprzęt jest najwyżej klasy.

Klasa Biznes bowiem z IT to po prostu klasa najwyższa i nie ma wyżej. Materiały zastosowane do jej tworzenia to najlepsze zdobycze technologiczne na świecie do tego wszystko zaprojektowane przez inżynierów, a wnętrzności to najwyżej klasy procesory, ram i inne części wydane w danym okresie. Firma X po 3 lata leasingu ma oczywiście możliwość pierwokup i wtedy musi zapłacić lwią część od razu lub zrezygnować i wziąć nowy sprzęt leasing. Oczywiście najczęściej wybiera drugą opcję, gdyż na tamten sprzęt kończy się gwarancja, a tak dostanie ponownie nowe urządzenia i co najważniejsze nie będzie musiała od razu wydawać dużych pieniędzy na spłatę poprzedniego leasingu tylko znowu w ratach będzie spłacała. Wtedy taki sprzęt po trzy letnim leasingu odkupują sklepy jak Laurem.pl. Sprzęt jest testowany przez dystrybutora, a potem jeszcze wewnętrznie w takich sklepach i trafia do sprzedaży z gwarancją sklepu. To super rozwiązanie dla tych, którzy pragną sprawdzonego sprzętu w niskiej cenie.

Zaletą tego typu sprzętu jest na pewno to, że dzięki temu, że jest on wykonany z najlepszej jakości materiałów to po 3 latach tak naprawdę nie widać po nim śladów użytkowania. Dzięki temu, że jest konserwowany przez serwisantów praktycznie jest niewyeksploatowany. Dzięki temu, że został stworzony przez inżynierów nie grzeje się w nim nic i odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że wnętrzności są odpowiednie chłodzone. Ważne jest również to, że gdy w dniu premiery były to najwyższe procesory i ram, jaki był na rynku. Dlatego niektóre laptopy poleasingowe czy też komputery poleasingowe kosztowały nawet dziesięć tysięcy złotych, a może nawet i więcej. A teraz możemy je mieć znacznie, znacznie taniej np. w okolicach tysiąca do trzech tysięcy złotych. Dodatkowo dzięki temu, że wtedy były to urządzenia z super parametrami dzisiaj również nie ustępują swoją mocą od najnowszych maszyn z supermarketu. Minusem jest oczywiście fakt, że przed nami, ktoś używał to urządzenie. Warto jednak zauważyć jeszcze, że w cenie sprzętu otrzymujemy również legalny system Windows 10 Refubished. To kolejny plus przemawiający na korzyść sprzętu poleasingowego.

Warto również napomnieć, że urządzenia posiadają również gwarancję. Sklepy oferują najczęściej 12 miesięcy podstawowej gwarancji, a za odpowiednią opłatą można ją rozszerzyć do 36 miesięcy. Kolejnym ważnym punktem jest również to, że sklepy sprzedające sprzęt poleasingowy często dzielą go na klasy zużycia. Dzięki temu sami możemy zdecydować czy nasze laptopy poleasingowe czy też komputery poleasingowe mają nosić większe ślady użytkowania czy też wręcz znikome. Literki takie jak A, A-, B odpowiednio to oceniają są też stosowane inne opisy jak Platynowy Laur, Złoty Laur lub srebrny to takie odpowiednik jednak służą po to, abyśmy świadomie wybrali sprzęt jaki będzie nam służył. Wszystko jest oczywiście odpowiednio badane, oceniane i opisywane, abyśmy wiedzieli z jakimi problemami bądź nie możemy się spotkać zakupując takowe urządzenie. Dodatkowo jeśli się wahacie to większość tego typu sklepów ma swoje placówki w większych miastach. Dzięki temu na żywo możecie zobaczyć sprzęt i go od razu zakupić jeśli boicie się zakupu używanego towaru przez internet.

Zalet sprzętu klasy biznes poleasingowego jest naprawdę sporo. Dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć sprzęt w niskiej cenie i dużo, dużo nowszy. Dodatkowo nie nadwyręży on naszego portfela, jest sprawdzony i przede wszystkim posiada gwarancje. Po jego włączeniu od razu możemy pracować w najnowszym systemie jakim jest Windows 10 i to wszystko w cenie. Myślę, że naprawdę warto zainteresować się takim sprzętem, gdyż oferta jest szeroka komputery i laptopy to bowiem początek, w ofercie takich sklepów znajdziemy również stacje graficzne, monitory, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i wiele, wiele innych urządzeń. Myślę więc, że takie urządzenia są świetną alternatywą dla nowych urządzeń.

Nowy smartfon Samsung Galaxy S10 – rewolucja na rynku smartfonów?

0
Nowy smartfon Samsung Galaxy S10

Dnia 20 lutego w końcu zapowiedziany został nowy smartfon Samsung Galaxy S10 – następca wydanego w zeszłym roku modelu S9. Mimo tego, że w Internecie regularnie pojawiały się informacje i domniemania na temat specyfikacji nowego telefonu koreańskiego producenta, jego zapowiedź i tak przyniosła pewne niespodzianki.

Krótko o historii smartwatchów

0
Krótko o historii smartwatchów

Technologia pędzi. Kiedyś nikt nie pomyślałby, że można w moment skontaktować się z osobami na drugim końcu świata. Dziś natomiast nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Wiele przedmiotów z filmów i książek science-fiction jest już obecne na rynku. Przykładem są smartwatche.

Samsung Galaxy Note 9 – nowości i ochrona

0
Samsung Galaxy Note 9 – nowości i ochrona

Galaxy Note 9 podbija serca internautów. Zobacz, jakie rewolucyjne możliwości umożliwia ten model. Jego parametry spełnią Twoje oczekiwania.

Światowa firma Samsung zdecydowała się na premierę serca Samsunga Galaxy Note 9 znacznie szybciej niż wszyscy fani mogli się tego spodziewać. Firma ogłosiła, że nadchodzący flagowiec ujrzy światło dzienne 9 sierpnia. Prezentacja odbyła się i przebiegła bardzo pomyślnie, aby w następnych dniach telefon został oddany w ręce konsumentów. Nie zapomniano także o przekazaniu informacji dotyczących ceny smartfona. Dziewiąta seria Galaxy Note nie wnosi nowości do świata elektroniki, co prawda wprowadzono szereg udogodnień niemniej jednak model ten niczym specjalnym pod względem designu i wyglądu, a także specyfikacji nie różni się od swoich poprzedników.

Jedną z nowości wydaje się ulepszona kamera, która korzysta z nowoczesnej technologii Isocell. Nowy model zagwarantuje rejestrowanie znacznie większe niż dotychczas ilości światła, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać lepsze jakościowo zdjęcia o większym natężeniu, a także odwzorowaniu bardziej trafnie kolorów. W efekcie otrzymane wyraźne i ostre zdjęcia. Równie interesującym aspektem przemawiającym za zakupem Samsunga Galaxy Note 9 jest jego specyfikacja oraz wydajność. Będzie on zasilany bardzo wytrzymałą baterią oraz dostępny w trzech wariantach dla użytkowników. Standardowo 6 GB Ramu plus 128GB pamięci wewnętrznej lub 8 GB Ramu przez 256 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć może zostać rozszerzona do 8 GB Plus 512 GB pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy Note bez względu na rok wydania charakteryzuje się najwyższą dbałością o wykonanie. Z tego też względu jego użytkownicy nie muszę obawiać się niepożądanego zwolnienia pracy systemu czy też zmniejszenie wydajności baterii.

Dodatkowym atutem pozostaje zwiększenie pojemności baterii do 4000 mAh. Co więcej system głosowy zostanie ulepszony przez Big B 2.0 znacznie ułatwia jego użytkowanie.  Bardzo istotną kwestią jest zabezpieczenie telefonu przed ewentualnymi uszkodzeniami i zarysowaniami. Wszelkiego rodzaju etui sprawdzi się doskonale pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dopasowane. Najbardziej bezpieczną formą jest zdecydowanie się na oryginalne etui i szkło hartowane dla Galaxy Note 9. Tylko wówczas będziemy mieli gwarancję, że wyświetlacz zostanie prawidłowo chroniony, a my nie będziemy zmuszeni do wykonywania kosztownych napraw renowacyjne.

Z jakimi rodzajami pokrowców do telefonów mamy do czynienia?

0
Z jakimi rodzajami pokrowców do telefonów mamy do czynienia?

Mechaniczne uszkodzenia smartfonów to zdarzenie, które dziś niestety dotyka większość z nas. Potłuczone szybki, złamane przyciski, popękane ramki to cena jaką płacimy za postęp – lekkość, smukłość i inne wodotryski w postaci zaokrąglonych ekranów, czy specjalnych kamer. Wszystko wskazuje na to, że takie trendy będą się utrzymywać, może więc czas aby dać naszemu smartfonowi nieco więcej szans na przetrwanie i zaopatrzyć się w etui? Nie da ono oczywiście pewności niezniszczalności naszego urządzenia, ale wsparte odpowiednią folią lub szybką odporną na zarysowania i uderzenia przyczyni się zdecydowanie do wydłużenia żywotności niemal każdego smartfona. Dodatkowym walorem w przypadku wielu dostępnych na rynku pokrowców jest ich wygląd, który pomoże nam spersonalizować telefon, oraz specjalne funkcjonalności.

Przesyłaj energię – bezpiecznie, szybko i tanio

0
Przesyłaj energię - bezpiecznie, szybko i tanio

Zależy Ci na tym, aby energia była przesyłana do Twojego domu w sposób naprawdę bezpieczny, szybki i tani? Jak się okazuje to nic trudnego. Wystarczy, aby korzystać z usług firmy energetycznej, która korzysta z najlepszego systemu rozdziału energii elektrycznej. Co za tym idzie, dokonując wyboru przedsiębiorstwa dostarczającego energię do naszych domostw warto mieć na uwadze to, jakim zapleczem ono dysponuje, celem przesyłu energii elektrycznej.

Rozdzielnice i systemy dystrybucji energii ze sklepu https://sklep.elektrospark.pl/rozdzielnice-i-systemy-dystrybucji-energii,7763.html to sprzęty, dzięki którym z powodzeniem można przesyłać energię na naprawdę duże odległości. Stare rozdzielacze nie zapewniały takich mocy i bezpieczeństwa, jak te, które produkuje się obecnie. Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do np. złych warunków pogodowych, które mogą wystąpić praktycznie w każdym momencie. Nowoczesne rozdzielnice to przede wszystkim liczne korzyści, w tym między innymi zwiększona wydajność i siła przesyłania energii. Dają one dodatkowo większe możliwości dla rozwoju mniejszych i małych przedsiębiorstw.

Jednakże dobra rozdzielnica to jedynie połowa sukcesu i prawdziwy sukces stanowi ona dopiero łącznie z odpowiednim systemem, który stanowi system rozdziału energii elektrycznej. Kompleksowo oba te elementy sprawią, że energia elektryczna dotrze do Twojego domu szybciej niż może Ci się to tylko wydawać, a nawet szybciej niż jest to możliwe.

Nawet, jeśli nie masz firmy, a starasz się o to, aby mieć lub masz energię ze źródeł odnawialnych dobrze, aby takie gospodarstwo domowe również posiadało rozdzielnice i cieszyło się jak najlepszą energią przez bardzo długi okres czasu.

W naszym asortymencie z powodzeniem odnajdziesz wszystko, co najlepsze dla Twojego domu i dla Twojego spokoju ducha. Zatem nie zwlekaj i korzystaj z rozdzielnic już dziś. Zapraszamy do zabawy i poszukiwań jak najlepszej rozdzielni i korzystania z systemów, niezbędnych dla jak najzdrowszych relacji – dom lub psikus. A Ty zgaduj zgadula, a niech Twój system przechowywania energii wciąż hula…

6 funkcji Salesforce, dzięki którym zaoszczędzisz swój czas

0
6 funkcji Salesforce, dzięki którym zaoszczędzisz swój czas

W każdej dynamicznie rozwijającej się firmie ważne jest usprawnianie procesów i skracanie czasu potrzebnego na wykonanie codziennych obowiązków. Poprawianie efektywności wpływa na sprzedaż. Jak tego dokonać? Wiele czynności można zautomatyzować, oszczędzając tym samym czas, który można przeznaczyć np. na pozyskiwanie nowych klientów. Nieocenioną pomoc w tej kwestii niosą systemy CRM takie jak Salesforce. Jak maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki kryją za sobą te narzędzia? Poznaj 6 przydatnych funkcji Salesforce, które ułatwią Twoją codzienną pracę.

5 zastosowań małej lodówki, o których prawdopodobnie nie wiesz

0
5 zastosowań małej lodówki, o których prawdopodobnie nie wiesz

Małe lodówki są świetne do małych kuchni, kawalerek, ale także jako specjalne miejsce do przechowywania lodu w pobliżu domowego barku. A to tylko niektóre z ich zastosowań.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem małej lodówki z pewnością wiesz, ile korzyści może przynieść taki zakup. Nie każdy z nas potrzebuje dużej chłodziarko-zamrażarki w swojej kuchni. Czasami wystarczy zamontować małą lodówkę, np. z kolekcji marki Liebherr http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/male-lodowki/. Takie urządzenie pozwoli przechowywać mniejsze ilości produktów spożywczych przydatnych na co dzień (zazwyczaj mają pojemność od 85 do nawet 250 l). Dowiedz się, w jakich sytuacjach sprawdzi się zakup małej lodówki.

1. Dla osób jedzących głównie na mieście

Współcześnie coraz więcej osób stołuje się na mieście, zwłaszcza mieszkańcy dużych aglomeracji. Jeśli mieszkacie we dwoje lub mieszkasz samotnie, czasami po prostu nie opłaca się gotować obiadów – dużo taniej jest zjeść coś w restauracji czy barze w drodze z pracy.

Mała lodówka w kuchni będzie idealnym wyborem – nie tylko nie zajmie dużo miejsca w zabudowie kuchennej, ale dodatkowo schowasz w niej wszystkie niezbędne produkty spożywcze, które każdy z nas ma w kuchni (np. mleko do kawy, jogurty, owoce, dania express itd.).

2. Dla właścicieli małych mieszkań i kawalerek

Mała lodówka sprawdzi się w przypadku małych mieszkań i kawalerek z oczywistych powodów – zmieści się w malutkiej kuchni i nie przytłoczy wnętrza. Wręcz przeciwnie – taka mała lodówka do zabudowy schowana w ciągu szafek optycznie powiększy kuchnię, co będzie znakomicie wyglądać w niewielkich mieszkaniach. To także dobra opcja dla właścicieli mieszkań na wynajem, np. dla studentów.

3. Do domku letniskowego i kampera

Zakup małej lodówki to także dobre rozwiązanie dla osób posiadających domek letniskowy czy kampera, z których korzystamy sezonowo wiosną i latem. Tu nie potrzebujemy przecież dużej rodzinnej chłodziarko-zamrażarki. Mała lodówka w zupełności wystarczy do przechowywania produktów spożywczych potrzebnych na działce do urządzenia grilla czy garden party, a przy tym nie będzie pobierać dużo prądu. Można ją także swobodnie odłączyć na zimę.

4. Dla posiadaczy barku w salonu

Kto jeszcze powinien rozważyć zakup małej lodówki? Na przykład osoby posiadające własny barek w domowym salonie. Takie niewielkie i eleganckie urządzenia przyda się do przechowywania miniprzekąsek, lodu i składników na drinki. Wybierając małą lodówkę w wersji do zabudowy pięknie wpasujemy ją w zabudowę salonową.

5. Do biura

Lodówka o niewielkiej pojemności to znakomity zakup do biura. Ma akurat taką pojemność, aby przechować produkty typu mleko do kawy dla pracowników czy własne lunch-boxy. Przy tym pobiera niewiele prądu, co pozwala zaoszczędzić na opłatach za prowadzenie biura. Interesujący wybór wielu modeli małych lodówek znajdziesz m.in. na stronie marki Liebherr: http://liebherr.aged.com.pl.

Specyfikacja tranzystora bipolarnego

0
Specyfikacja tranzystora bipolarnego

Jedną z popularniejszych odmian tranzystorów są tranzystory bipolarne, które dawniej nazywano tranzystorami warstwowymi. Tego typu element elektroniczny idealnie sprawdza się przy wzmacnianiu sygnału.

Do budowy takich elementów jak bipolarny tranzystor wykorzystuje się trzy warstwy półprzewodnikowe, przy czym każda z nich charakteryzuje się innym typem przewodnictwa.

Jak zbudowany jest tranzystor bipolarny?

Wspomniane trzy warstwy (czyli emiter, baza oraz kolektor) mogą charakteryzować się dwoma typami przewodnictwa, przez co często można się spotkać z takimi określeniami jak tranzystor bipolarny npn. Drugim rodzajem jest pnp. Oznaczenia poszczególnych warstw prezentują się następująco:

– E (oznacza warstwę silnie domieszkowaną i określa emiter)

– B (jest to cienka warstwa słabo domieszkowana, która oznacza bazę)

– C (ten symbol określa kolektor).

Gdzie stosuje się tranzystory bipolarne?

Punkt pracy tranzystora określa jeden z czterech stanów tego półprzewodnikowego elementu. Pierwszym z nich jest stan aktywny, gdzie prąd bazy jest większy od prądu kolektora. Drugim stan nasycenia, który określa większą wartość prądu bazy niż może być dostarczona przez obwód kolektora. Powoduje to spadek wielkości napięcia na etapie kolektor-emiter. Trzecim stanem jest stan zatkania. W tym przypadku na złączu baza – emiter nie dochodzi do spolaryzowania lub występuje spolaryzowanie zaporowe, przez co prąd kolektora zostaje obniżony. Ostatnim stanem jest stan inwersyjny. W takiej sytuacji spolaryzowanie emitera ma miejsce w kierunku zaporowym przy jednoczesnym spolaryzowaniu kolektora w kierunku przewodzenia. Przekłada się to na niewielkie wzmocnienie.

Chociaż powyższy opis stanów tranzystora może niektórym osobom wydać się skomplikowany, to umożliwiają one bardzo praktyczne zastosowania takiego elementu. Jednym z popularniejszych przykładów jest wzmacniacz natężenia prądu elektrycznego, gdyż tranzystor bipolarny pnp jest niezbędnym elementem takiego układu. Pozwala uzyskać wzmocnienie następujących wielkości w zależności od zastosowanego typu konstrukcji: wzmocnienie obu wielkości, wzmocnienie napięcia lub wzmocnienie prądu.

W układach cyfrowych tranzystor bipolarny działa jako przełącznik i odpowiada za przejścia pomiędzy stanem nienasyconym (w którym to tranzystor jest włączony) a stanem nasyconym (wyłączony).

Dodatkowy podział tranzystorów

Chociaż najczęściej stosuje się podział w oparciu o kolejność warstw półprzewodnika, tranzystor bipolarny n p n można podzielić również na kategorie z uwzględnieniem materiału wykorzystanego do jego produkcji, zastosowaną technologię oraz niektóre parametry jego pracy.

Pomysły na pozycjonowanie strony www

0
Pomysły na pozycjonowanie strony www

Jest wiele działań, które zmierzają ku skutecznemu pozycjonowaniu stron internetowych. I zapewne tą tajemnicę starają się odkryć wszyscy właściciele stron www. Począwszy od blogerów, po przedsiębiorców i poważnych sprzedawców. Każdy z nich chciałby wiedzieć, co uczynić krok po kroku, aby ich strony cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem. Na pewno pozyskiwanie doświadczenia w tym kierunku jest możliwe. Można również przejść pewien seo kurs online i już z niego wiele wynieść. Natomiast wiele z nich wymagają posiadania wiedzy informatycznej, a nawet programistycznej. To dla większości osób coś bardzo trudnego, niemożliwego do przejścia. I przez to większość rezygnuje. Natomiast tak nie musi być, ponieważ pewne szkolenia z pozycjonowania zostały przygotowane w bardzo prosty sposób. Przykładem jest kurs seo „Ogarnij Pozycjonowanie”, w którym każdy może wziąć udział. Czego można się dzięki niemu dowiedzieć?

Jak pozycjonować strony w Social Media

Jak pozycjonować strony w Social Media?

Okazuje się, że szerokie możliwości promocji zapewniają nam media społecznościowe. Jeśli dobrze wykorzystamy ich potencjał, to również nasze strony www mogą dzięki nim wzrastać. Przecież użytkownicy takich portali społecznościowych mogą chętnie wchodzić na naszą stronę, a zarazem zachęcać do tego swoich znajomych. Osiągnięcie takich rezultatów jest możliwe, jeśli tylko dobrze przygotujemy się do zarządzania kilkoma kanałami social media, jak Facebook, YouTube czy Twitter i LinkedIn.

Na początek wystarczy założyć takie konta, a następnie w nich dać informację o naszych strona internetowych. Zwrócić uwagę na to, czym się zajmujemy. I co pewien czas o tym przypominać. Dzięki temu nasi znajomi i ich znajomi już będą mogli otrzymywać informacje na temat naszych stron. Możliwe, że to nasi potencjalni Klienci.

Jak promować się na YouTube?

Prowadzenie kanału wideo to aktualnie możliwość skutecznej promocji stron internetowych. Warto więc, abyśmy pozytywnie się do tego nastawili. Zaopatrzyli w sprzęt do nagrywania obrazu i dźwięku. A następnie starali się z niego na bieżąco korzystać. To może sprawić, że z czasem nasze możliwości staną się jeszcze lepsze. Pomyślmy o tym, w czym posiadamy doświadczenie i starajmy się nim dzielić. Najlepiej, jeśli dane filmy są związane z tematyką naszych stron www. Dzięki temu w opisie do każdego filmu możemy pozostawić informację do naszych stron i kanałów social media. Zainteresowani na pewno będą z nich korzystać. A nawet dołączą do subskrybentów naszego kanału i dostaną informację o każdym nowym pojawiającym się filmie.

Jak promować się na YouTube

Jeśli już takie działania podejmujemy, to reklama w Internecie pozwala nam rozwijać nasz biznes, bez względu na to w jakiej branży działamy. Starajmy się tak o tym myśleć i dzięki temu posiadać jeszcze większe doświadczenie w seo i pozycjonowaniu. Zauważymy, że to nie takie straszne. Nie tylko osoby młode, ale również te po 40 i starsze, mogą sobie z tym poradzić.

ZOBACZ TEŻ